Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7649 7650 7651 7652 7653 7654 7655 7656 7657 7658 7659 7660 7661 7662 7663 7664 7665 7666 7667 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#191426 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 16:58:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191399 simgon, "... cu cine?:herpderp: ..." - cu mn!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191427 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 16:59:42 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191426 PoppyMoore, "... cu mn! ..." - ciota eu n-am vazut unde tu ai scris "salut" noua:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191428 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:01:16 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191427 simgon, "... ciota eu n-am vazut unde tu ai scris "salut" noua:herpderp: ..." - ei hai sa plangem :lol:


PRIVET


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191429 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:01:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191428 PoppyMoore, "... PRIVET ..." - zdarova:soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191430 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:03:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191425 simgon, "... da eu nish nu zic nica:badass: ..." - ap vezi)) să nu trag cu obrazul xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191431 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:03:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191429 simgon, "... zdarova:soclose: ..." - iac asa...mai bn:lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191432 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:03:46 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191430 D!mka, "... să nu trag cu obrazul xD ..." - doamne fereste:badass:

#191431 PoppyMoore, :megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191433 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:04:31 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191428 PoppyMoore, "... PRIVET ..." - noroc)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191434 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:06:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191432 simgon, sii cu faisu ista,vez prin maiou?:lol:

#191433 D!mka, "... noroc) ..." - caco ono? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191435 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:06:48 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191434 PoppyMoore, "... vez prin maiou?:lol: ..." - si nu numa maiou:megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191436 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:08:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191435 simgon, "... si nu numa maiou:megusta: ..." - kishh,am pus manile :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191437 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:08:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191436 PoppyMoore, "... ,am pus manile :lol: ..." - da cum scrii dar?:raptor:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191438 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:09:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191437 simgon, "... da cum scrii dar?:raptor: ..." - cu limba ))))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191439 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:09:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191438 PoppyMoore, "... cu limba )))) ..." - :motherofgod: cuni master?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191440 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:11:56 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191439 simgon, "... cuni master? ..." - nu incurca laie cu balaie :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191441 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:12:21 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191440 PoppyMoore, "... nu incurca laie cu balaie :grin: ..." - v smisle?:raptor:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191442 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:12:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191434 PoppyMoore, "... caco ono? :D ..." - încetișor)) se putea și mai bine :D

tema văd că-i interesantă))

Sioma da poate Alinei îi plac băieții :mad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191443 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:14:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191442 D!mka, "... da poate Alinei îi plac băieții :mad: ..." - ci ca poate :rofl: asa si este

#191442 D!mka, "... încetișor)) se putea și mai bine :D ..." - dc nu`i mai bn?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191444 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:14:22 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191442 D!mka, "... Sioma da poate Alinei îi plac băieții :mad: ..." - dumaesh?:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191445 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:18:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191443 PoppyMoore, "... ci ca poate :rofl: asa si este ..." - znacit nu cuni, dar am uitat cum se zice, Sioma ajută-mă:grin:

#191443 PoppyMoore, "... dc nu`i mai bn? ..." - dap, hz, cred că va reveni la normal curând

#191444 simgon, "... dumaesh?:question: ..." - posibil :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191446 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:20:08 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191445 D!mka, "... Sioma ajută-mă:grin: ..." - minet:trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191447 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:20:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191445 D!mka, "... Sioma ajută-mă:grin: ..." - nu`l porni :lol:

#191445 D!mka, "... dap, hz, cred că va reveni la normal curând ..." - ia vez :shifty:

#191444 simgon, "... dumaesh?:question: ..." - heeeeeei!!! asa si este!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191448 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:22:02 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191446 simgon, "... minet:trolldad: ..." - aha, nu-mi aminteam :fuckthatbitch:

#191447 PoppyMoore, "... nu`l porni :lol: ..." - deja :trolldad:

#191447 PoppyMoore, "... ia vez :shifty: ..." - ok, am să văd :badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191449 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:23:18 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#191448 D!mka, "... nu-mi aminteam ..." - kaneshna:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#191450 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-26 17:23:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
afara asa cald si bine...si amush iar ploooooooooooi :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7649 7650 7651 7652 7653 7654 7655 7656 7657 7658 7659 7660 7661 7662 7663 7664 7665 7666 7667 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.