Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190776 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:49:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190775 D!mka, "... - tăț jii? ..." - ș normal că toț vii, asta j nu irunea le-o gătit :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190777 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:49:50 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190774 simgon, "... nu cum bl*a sa incurci seliodka cu tiulika?:derpwhy: ..." - nu-i siliotcă asta we) și t nu citești ce-am scris? ț-am zis că dacă era în sălămură aveam să iau, dar așa în vacum nu mai cumpăr că de 2 ori am luat huinea

#190776 Misty, da priciom aici irunea?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190778 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:50:29 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190777 D!mka, da la voi si nu scrie nica pe pachet, ori tu nu stii a citi?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190779 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:50:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190777 D!mka, "... da priciom aici irunea? ..." - dap irunea din cîte o zis ap vobșă nu poate fașe mîncare :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190780 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:53:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190778 simgon, "... da la voi si nu scrie nica pe pachet, ori tu nu stii a citi?:herpderp: ..." - scrie, da hui paimi , cred că mai fut chidosuri pe la zavod)) sau poate să tragă aer :pardon:

cea mai bună e cea Belorusă, eu mai bună n-am mâncat, huinea cum o gătesc Moldovenii))) las că o să iau când vin, văd că-ți place sileodca)))

#190779 Misty, "... dap irunea din cîte o zis ap vobșă nu poate fașe mîncare :herpderp: ..." - dap ea o zis că și îi țălcă :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190781 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:54:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190780 D!mka, "... cea mai bună e cea Belorusă ..." - belorusia n-are iesire la mare:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190782 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:54:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce-i de frumos afara :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190783 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:55:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190782 Vicky_g, yeah, caldura:sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190784 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:55:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
P.S. buna ziua

#190783 simgon, di și nu ieși afară?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190785 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:57:23 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190784 Vicky_g, "... di și nu ieși afară? ..." - da eu am fost:badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190786 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:59:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190785 simgon, ai scos capu pe fortocică sau la balcon?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190787 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:59:41 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190781 simgon, "... belorusia n-are iesire la mare:herpderp: ..." - da ce Moldova are? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190788 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:00:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190786 _Buburuza_, ne, am facut o progulka po raionu

#190787 D!mka, "... da ce Moldova are? :fuckthatbitch: ..." - da si moldova face seliodka?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190789 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:00:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190787 D!mka, "... da ce Moldova are? :fuckthatbitch: ..." - Desigur. ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190790 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:00:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190784 Vicky_g, noroc))) și la noi e soare :allthethings:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190791 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-24 17:02:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190769 Misty, "... uite și pirogu meu cu mere :likeaboss: http://i.imgur.com/XMm8a5r.jpg ..." - https://www.youtube.com/watch?v=6vYnas6q3Sg :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190792 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:02:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190790 D!mka, cite grade la voi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190793 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:03:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190792 simgon, "... cite grade la voi? ..." - telefonul să-ți spun cât arată, sau să mă duc până la termometru? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190794 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:03:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190790 D!mka, super
Asa soare m-a scos din barlog)
Am mers 5,33 km pe jos. Tucma o placere)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190795 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:03:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
telefonul arată 10))

#190794 Vicky_g, "... Am mers 5,33 km pe jos. Tucma o placere) ..." - ai ceas pentru lîjă? :shifty:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190796 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:04:26 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190793 D!mka, "... ă mă duc până la termometru ..." - :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190797 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:04:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190788 simgon, "... da si moldova face seliodka? ..." - n-ai știut? :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190798 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:05:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190797 _Buburuza_, nu:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190799 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:07:27 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190788 simgon, "... da si moldova face seliodka?:herpderp: ..." - în Chișinău nu cred să fie din altă parte :fuckthatbitch:

#190796 simgon, 11 la umbră :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190800 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 17:08:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190799 D!mka, "... 11 la umbră :) ..." - la noi vreo 22 :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 7641 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.