Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (3 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190751 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 15:57:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190750 PoppyMoore, "... mananca tu ..." - fashim:megustamucho:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190752 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 15:58:17 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190747 simgon, "... cu seliodka ..." - :derphappy: stă în frigider și mă așteaptă


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190753 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 15:59:56 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190752 _Buburuza_, togda mi ideom k vam:allthethings:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190754 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:01:07 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190751 simgon, "... fashim:megustamucho: ..." - fa :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190755 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:01:29 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190754 PoppyMoore, ap seliodka davai:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190756 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:14:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190755 simgon, "... ap seliodka davai:herpderp: ..." - idi cupi :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190757 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:14:34 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190756 PoppyMoore, și za cașă fași tu cu tăt și ai în frijider?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190758 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:15:13 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190753 simgon, drum bun :derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190759 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:19:24 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190756 PoppyMoore, :okay:

#190758 _Buburuza_, ap adress davai:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190760 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:19:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190757 Vlaver, "... și za cașă fași tu cu tăt și ai în frijider? ..." - disei buna :P :hug:

#190759 simgon, "... :okay: ..." - daca spune`i afumata,luam eu,da asa...idi cupi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190761 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:22:27 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190747 simgon, "... :derpno: cu seliodka ..." - cam era streomnaia, aici blea o vând în vacum, și eu odată m-am naibit))) am luat hamsa)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190762 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:34:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190760 PoppyMoore, "... disei buna ..." - cașcă malașcă :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190763 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:37:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190762 Vlaver, "... cașcă malașcă :fuckthatbitch: ..." - tebe v tarelcu :fuckthatbitch: :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190764 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:38:55 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190760 PoppyMoore, "... daca spune`i afumata,luam eu,da asa...idi cupi ..." - ap ia una afumata si una sarata:derpsmile:

#190761 D!mka, "... am luat hamsa))) ..." - sho za hamsa?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190765 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:38:59 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190763 PoppyMoore, eu tot az mă gîndem să fac mîncare cu ce am prin frigider, da mă temeam că amuș a ieși o h**nea :D ș am făcut deam piure cu catlete


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190766 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:39:21 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190765 Misty, tu sa faci mincare?:motherofgod:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190767 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:42:08 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190764 simgon, "... ap ia una afumata ..." - si gata :lol:

#190765 Misty, "... că amuș a ieși o h**nea :D ..." - sovsem net,daj ft bun s`a primit :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190768 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:42:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190767 PoppyMoore, "... si gata :lol: ..." - :allthethings2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190769 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:43:06 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190766 simgon, băi vobșeta eu mai fac mîncare :D curat ce-i drept mai des fac
uite și pirogu meu cu mere :likeaboss: http://i.imgur.com/XMm8a5r.jpg


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190770 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:44:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190769 Misty, "... uite și pirogu meu cu mere :likeaboss: http://i.imgur.com/XMm8a5r.jpg ..." - de unde atita cocain?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190771 by Misty (vocal trance <3) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:45:04 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190770 simgon, "... de unde atita cocain? ..." - ahahahaa :rofl: aș mai vrea eu s fie cocain, aș vinde-o :derphappycry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190772 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:45:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190771 Misty, da da, ai vinde-o...:isee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190773 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:47:19 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190764 simgon, "... sho za hamsa?:herpderp: ..." - tipa tiulică, dar asta e mai rotundă și mai grasă


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190774 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:48:08 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190773 D!mka, nu cum bl*a sa incurci seliodka cu tiulika?:derpwhy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190775 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-24 16:48:33 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190769 Misty, "... uite și pirogu meu cu mere :likeaboss: http://i.imgur.com/XMm8a5r.jpg ..." - tăț jii? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7622 7623 7624 7625 7626 7627 7628 7629 7630 7631 7632 7633 7634 7635 7636 7637 7638 7639 7640 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.