Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#190376 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 15:46:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190375 _Buburuza_, "... da-s foarte atentă cînd trec strada:ras: ..." - a zrea, ai putea zaraboti niste ruble daca te-ar lua pe capot cineva:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190377 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 15:48:03 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190376 simgon, tu din asta trăiești?:hmmm:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190378 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 15:49:00 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190377 _Buburuza_, kanesh, la mine ghipsu ii in loc de haine, de citiva ani deja:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190379 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 15:52:46 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190378 simgon, :notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190380 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:35:25 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190325 simgon, "... voobsheta eu serios vorbesc :derp: ..." - de când a dat seriozitatea în tine? :herpderp:

ok, te-am înțeles :)

noroc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190381 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:36:46 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190380 D!mka, nu te supara, da vidosuri la betie eu ne odobreaiu:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190382 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:38:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190381 simgon, "... da vidosuri la betie eu ne odobreaiu:derp: ..." - dap nu eram beți :herpderp:

da nu mă supăr eu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190383 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:39:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190382 D!mka, "... dap nu eram beți :herpderp: ..." - aga, deatita nu tin minte eu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190384 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:39:47 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190383 simgon, "... aga, deatita nu tin minte eu ..." - înseamănă că numai tu erai bat :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190385 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:40:35 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190384 D!mka, sper ca l-ai udalit:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190386 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:44:37 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190385 simgon, "... sper ca l-ai udalit:question: ..." - eu nici nu l-am privit :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190387 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 16:45:05 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190386 D!mka, nu vot i horosho:derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190388 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:00:56 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ce-i cu tăcerea asta? :disappoint:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190389 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:02:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190388 D!mka, s-o nascut un ment:troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190390 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:07:40 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
În 2 ore se naşte un batalion întreg.


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#190391 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:11:38 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190390 BasFed, o societate mai sigura :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190392 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:13:57 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190389 simgon, "... s-o nascut un ment:troll: ..." - dacă aș fost unu))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190393 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:15:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190391 simgon, "... o societate mai sigura :mercurywin: ..." - Din păcate cu cît mai mulţi poliţişti, cu atît mai mulţi bandiţi avem.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190394 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:15:51 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190392 D!mka, da si nu-ti plac mentii?:trolldad:

#190393 BasFed,



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190395 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:18:11 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190394 simgon, :pokerface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190396 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:20:30 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190395 BasFed, wat? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190397 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:23:36 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190394 simgon, "... da si nu-ti plac mentii?:trolldad: ..." - da de ce să-mi placă? :herpderp:

wi fi-ul meu rupe http://fs1.directupload.net/images/150423/8kaex3zx.png :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190398 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:24:39 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190396 simgon, Tăt îi ghini. :badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190399 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:24:44 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190397 D!mka, :notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#190400 by BasFed (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-23 19:25:49 (582 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#190397 D!mka, Nimfomanka deja ai descărcat? ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7607 7608 7609 7610 7611 7612 7613 7614 7615 7616 7617 7618 7619 7620 7621 7622 7623 7624 7625 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.