Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189926 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:20:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189921 simgon, cine cauta,gaseste :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189927 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:20:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189774 Sm1L3Y, "... la sculeanca ..." - ne novasti :herpderp:

#189775 simgon, "... piata centrala ..." - 80kg


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189928 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:24:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189919 Jonothan, "... drept ca nuca de perete ai lichit-o ..." - principalul că sa lichit :trolldad:

#189919 Jonothan, "... în schimb acolo fetele vin și stau fără sutien ca să se bronzeze ..." - poți și să le înșibji?

#189922 sl95g, "... vadă lui vodă ..." - aha, aici cei ce pescuesc or săți ftă o carmușcă în cap :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189929 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:24:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189775 simgon, "... piata centrala ..." - 80lei/kg?

#189779 Vlaver, "... aici cei ce pescuesc or săți ftă o carmușcă în cap ..." - li-oi băga undița-n fund


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189930 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:25:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189929 sl95g, "... li-oi băga undița-n fund ..." - pff, aici din able maluri aruncă, să stai noaptea ap se aude numai chi-bulic cum aruncă :trolldad: așacă să nuți baje ție

#189929 sl95g, "... 80lei/kg?
..." - nu, racul :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189931 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:27:07 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189930 Vlaver, "... nu, racul :notokay: ..." - eu țîe de azi Rac am să-ți spun


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189932 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:29:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189931 sl95g, "... eu țîe de azi Rac am să-ți spun ..." - da eu jă îs iojîc :derpcry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189933 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:29:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189783 Vlaver, "... da eu jă îs iojîc ..." - eu tot :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189934 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:29:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189932 Vlaver, "... da eu jă îs iojîc :derpcry: ..." - ladna, crab :v

o tunat ș v-o adunat.. șioariși ghimpoș :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189935 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:31:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189928 Vlaver, "... principalul că sa lichit ..." - noroc Buiucani :foreveralonehappy:

#189928 Vlaver, "... poți și să le înșibji? ..." - ai găsit pe cine să întrebi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189936 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:32:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189934 sl95g, "... șioariși ghimpoș ..." - zato şustrîe :megustamucho: :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189937 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:33:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189936 Castiell, "... zato şustrîe ..." - e adevărat că aricii n-au cuc? :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189938 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:34:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189788 Jonothan, "... e adevărat că aricii n-au cuc? ..." - ș balls tot :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189939 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:35:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189938 sl95g, geniu... arici doar cu balls și fără cuc :notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189940 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:37:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189937 Jonothan, "... e adevărat că aricii n-au cuc? ..." - şini ţ'o sps aşă prostie? :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189941 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:41:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189933 Castiell, "... eu tot ..." - eu pe tine din păcate nu te știu :derpsmile:

#189934 sl95g, "... ladna, crab :v ..." - saracanoșco

#189935 Jonothan, "... noroc Buiucani ..." - da poate că este ceva, acolo am învățat :trolldad:

#189935 Jonothan, "... ai găsit pe cine să întrebi ..." - dap cine să știe dacă nu tu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189942 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:41:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189940 Castiell, la Animal Planet :look:

#189941 Vlaver, "... da poate că este ceva, acolo am învățat ..." - tăt îi clar dară :grin:

#189941 Vlaver, "... dap cine să știe dacă nu tu? ..." - eu îs odnoliub :likeaboss:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189943 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:43:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189941 Vlaver, "... eu pe tine din păcate nu te știu :derpsmile: ..." - Dan , 22 de ani :derpsmile:

#189942 Jonothan, "... la Animal Planet :look: ..." - te'ai uitat vreo versiune piratskaia :look: :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189944 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:46:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189943 Castiell, "... te'ai uitat vreo versiune piratskaia ..." - hz, nu bag mânca în foc... da acolo o ușis un arici și l-o pus cu lăbuțele în sus și o arătat că nu are cuc.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189945 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:49:41 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189944 Jonothan, "... da acolo o ușis un arici ..." - :pokerface: звери а не люди


#189944 Jonothan, "... l-o pus cu lăbuțele în sus și o arătat că nu are cuc. ..." - у меня свой на месте , и не жалуюсь и не жалуются :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189946 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:54:34 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189945 Castiell, "... и не жалуюсь и не жалуются ..." - că dacă s-ar jălui ai să poți pune altu în loc :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189947 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:56:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189946 Jonothan, "... că dacă s-ar jălui ai să poți pune altu în loc ..." - tot îi drept , da îs mulţumit de ce am :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189948 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:56:45 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189947 Castiell, "... îs m,ulţumit ..." - în mână să încapă și oleacă să iasă afară, mai mult nică nu trebuie :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189949 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:58:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189948 Jonothan, "... în mână să încapă și oleacă să iasă afară, mai mult nică nu trebuie ..." - :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189950 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:59:33 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189942 Jonothan, "... tăt îi clar dară ..." - :likeaboss:

#189942 Jonothan, "... eu îs odnoliub ..." - aha :stoned:

#189943 Castiell, "... Dan , 22 de ani ..." - Vlad ,20 ani, tiuremskaia kli4ika Generator, jiznenaia Iojik și Vlaver.

#189948 Jonothan, "... în mână să încapă și oleacă să iasă afară, mai mult nică nu trebuie ..." - bleaaa :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 7607 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.