Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189901 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:59:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189900 troyan, deam e soare :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189902 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 13:07:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189896 Jonothan, "... ave să am pațan cu bani și mașină, nu avea să ne întâlnim ..." - da dacă eu eram băiatul cela? :grin:

#189896 Jonothan, "... eu de testicule am zis când am afirmat că s-o trevojât cel din stânga ..." - :grin: aa eu credem că dreptu

http://fs1.directupload.net/images/150421/nzz47yuc.png cum a putut el așa ceva? :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189903 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 13:21:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189900 troyan, iaca acum plouă :D

#189902 Vlaver, "... http://fs1.directupload.net/images/150421/nzz47yuc.png cum a putut el așa ceva? ..." - mie prietenii aşa îmi spun :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189904 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 13:23:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189903 Castiell, "... mie prietenii aşa îmi spun ..." - :derpcry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189905 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 13:28:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189755 Vlaver, şi? :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189906 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:13:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189859 Alett, "... rebiata, așă vreu șașlâciok :derpsad: ..." - dașa... da eu vreu rași... organizăm cînd vin la capitală?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189907 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:16:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189906 sl95g, "... da eu vreu rași ..." - in iaz la sculeanca sa-i prindeti:aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189908 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:28:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189907 simgon, "... in iaz la sculeanca sa-i prindeti:aaaeee: ..." - să fi fost caldă apa.. atvi4aiu mă bag


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189909 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:32:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189908 sl95g, :motherofgod:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189910 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:39:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189897 troyan, "... dap si daca-s dusmanii tai semnifica ca-s ingusti la minte? ..." - yep :fuckthatbitch:

#189902 Vlaver, "... da dacă eu eram băiatul cela? ..." - nu ți-ai zis părinții că nu întotdeauna visele devin realitate? :ilied:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189911 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:50:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189909 simgon, îț pare că nu m-am mai băgat în iazuri pentru rași? xD

#189910 Jonothan, Noroc Vanea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189912 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:51:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189911 sl95g, tu din iazu cela o sa iesi fara raci si cu un buchet plin de boli:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189913 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 14:51:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189911 sl95g, noroc sl95g


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189914 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:02:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189910 Jonothan, "... nu ți-ai zis părinții că nu întotdeauna visele devin realitate? ..." - dar nici nu mia interzis nimeni să visez :fuckthatbitch:

#189912 simgon, "... buchet plin de boli ..." - gălbinele, rîe?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189915 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:04:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189914 Vlaver, "... dar nici nu mia interzis nimeni să visez ..." - coboară cu cioarele pe pământ :fuckthatbitch:

#189914 Vlaver, "... gălbinele, rîe? ..." - spid, triper :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189916 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:04:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189914 Vlaver, "... gălbinele, rîe? ..." - toata enciclopedia :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189917 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:06:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189915 Jonothan, "... coboară cu cioarele pe pământ ..." - dacă crezi că nu sunt pe pămînt, înseamnă că crezi în dumnezeu :foreveralonehappy:

#189915 Jonothan, "... spid, triper ..." -

#189916 simgon, "... toata enciclopedia ..." - ia murdar mai este Chișinăul


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189918 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:07:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189917 Vlaver, "... ia murdar mai este Chișinăul ..." - :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189919 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:10:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189917 Vlaver, "... dacă crezi că nu sunt pe pămînt, înseamnă că crezi în dumnezeu ..." - drept ca nuca de perete ai lichit-o :fuckthatbitch:

#189917 Vlaver, "... ia murdar mai este Chișinăul ..." - în schimb acolo fetele vin și stau fără sutien ca să se bronzeze :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189920 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:14:04 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Siom ap tu preduprejdai și ș cum ... că eu huiznaet... nuștiu tocișile voastre


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189921 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:14:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189920 sl95g, in chisinau n-ai ce prinde :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189922 by sl95g (I put my leg in this work!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:17:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189772 simgon, "... in chisinau n-ai ce prinde ..." - durlești, vadă lui vodă


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189923 by Sm1L3Y (Odmen) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:18:29 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189922 sl95g, "... durlești, vadă lui vodă ..." - la sculeanca :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189924 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-21 15:19:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189922 sl95g, "... durlești, vadă lui vodă ..." - piata centrala :fuckthatbitch:

#189923 Sm1L3Y, "... la sculeanca :fuckthatbitch: ..." - numa si am grait de dinsa:yuno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189925 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 15:20:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189924 simgon, "... piata centrala :fuckthatbitch: ..." - la GOA :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 7606 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.