Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189876 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:19:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189872 Alett, "... de ce zici așa? ..." - pentru că noaptea eu mănînc oameni :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189877 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:20:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189858 Jonothan, "... numai tu ai vrut să faci chișâcă, ai fost la wc, ai scris apoi pe topic și te-ai culcat înapoi :fuckthatbitch: ..." - Vanea tu asa fasi? :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189878 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:20:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189874 Jonothan, "... doar oul stâng s-o trevojât oleacă și vseo ..." - dap nu lai ciocnit de paști?

#189875 DreamCat, "... nu eu l-am îngropat ..." - ap dară de ce sa sculat?

http://torrentsmd.com/userdetails.php?id=717788 avatarul :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189879 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:23:51 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189875 DreamCat, "... m-aş fi mirat dacă nu spuneai ceva ..." - deam îs plictisitor, așă-i? :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189880 by DreamCat (Înainte să rănești,simte.) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:24:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189876 Vlaver, ziua ţii frică să nu te prindă ? :D

#189878 Vlaver, a Înviat :derpsmile:

#189730 Jonothan, de-am te cunosc cît de cît :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189881 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:25:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189877 troyan, "... Vanea tu asa fasi? ..." - nu numai o dată :fuckthatbitch:

#189878 Vlaver, "... dap nu lai ciocnit de paști? ..." - ele la mine în fiecare zi se ciocnesc unul de altul, mai ales când în rutieră e înghesuială și stau cu picioarele strânse :rage:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189882 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 12:25:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189875 DreamCat, "... salut :3 vreau să mă apuc de făcut curăţrnie. Tu? ..." - mă doare o măsea iată şi mă ţin de falcă :D :D spor la muncă :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189883 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:25:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189880 DreamCat, "... de-am te cunosc cît de cît ..." - nu știi tu nică :ras:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189884 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:29:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189880 DreamCat, "... ziua ţii frică să nu te prindă ? ..." - ziua nu sunt așa gustoși ca noaptea.

#189880 DreamCat, "... a Înviat ..." - dap dacă va duceți la cimitir și biserică în fuste scurte și eu aș Învia și mi sar scula. :trolldad:

#189881 Jonothan, "... și stau cu picioarele strânse ..." - eu înțeleg că ești frumușel, dap nu încorda ocikoul :D

#189881 Jonothan, "... ele la mine în fiecare zi se ciocnesc unul de altul ..." - nu se fac scrob?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189885 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:30:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189884 Vlaver, "... eu înțeleg că ești frumușel, dap nu încorda ocikoul ..." - șta? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189886 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:31:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189878 Vlaver, "... avatarul  ..." - tu aista l-ai vazut? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189887 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:31:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189884 Vlaver, "... nu se fac scrob? ..." - de unde atâta grijă în tine pentru testiculele mele? :gasp:

#189886 troyan, vot padla :rage:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189888 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:33:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189885 Jonothan, "... șta?
..." - eu teaș fte, să fost tu fată :grin:

#189886 troyan, "... tu aista l-ai vazut? ..." - el jă e de la buiucani :trolldad:

#189887 Jonothan, "... de unde atâta grijă în tine pentru testiculele mele? ..." - eu vorbesc de ouă nu de testicule


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189889 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:35:18 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189888 Vlaver, "... eu teaș fte, să fost tu fată ..." - nu ți-aș da să fi fost eu fată :fuckthatbitch:

#189888 Vlaver, "... eu vorbesc de ouă nu de testicule ..." - nu da poponeața la gard, că stai cu fața :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189890 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:35:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189887 Jonothan, "... vot padla :rage: ..." - ai cumiruri deam :D

#189888 Vlaver, "... el jă e de la buiucani :trolldad: ..." - sini? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189891 by DreamCat (Înainte să rănești,simte.) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:35:43 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189882 Castiell, scoate-o :lol:
mulţumesc :3

#189883 Jonothan, ceva-ceva ştiu :shifty:

#189884 Vlaver, nu îmi place să port fustă şi n-am fost niciodată la biserică sau cimitir în rochie :ras:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189892 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:36:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189890 troyan, "... ai cumiruri deam ..." - doar avatarul i-a plăcut, în rest doar dușmani aici pe tmd :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189893 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:36:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189889 Jonothan, "... nu ți-aș da să fi fost eu fată ..." - eu te violam :trolldad:

#189889 Jonothan, "... nu da poponeața la gard, că stai cu fața ..." - da nu mă dău eu)) eu am scris mai sus ouă nu testicule :derp:

#189890 troyan, "... sini? ..." - aaa, am încurcat.

#189891 DreamCat, "... nu îmi place să port fustă şi n-am fost niciodată la biserică sau cimitir în rochie ..." - cu chelea? :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189894 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 12:38:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189891 DreamCat, "... scoate-o :lol: ..." - nuuu :D , am fost ptr prima dată în viaţă la dentist şi de asta mă doare , sunt pre tînăr ca să fiu fără dinţi în gură :D :D

#189891 DreamCat, "... mulţumesc :3 ..." - cu plăcere :3


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189895 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:38:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189892 Jonothan, Dumnezau nu bate cu batul :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189896 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:38:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189893 Vlaver, "... eu te violam ..." - ave să am pațan cu bani și mașină, nu avea să ne întâlnim :fuckthatbitch:

#189893 Vlaver, "... ouă nu testicule ..." - eu de testicule am zis când am afirmat că s-o trevojât cel din stânga :cerealguy:

#189895 troyan, și dai vina pe dumnezeu pentru că unii îs înguști la minte? :fuckthatbitch:

eu la masă. Nu mă vorbiți cât nu o să fiu :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189897 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:47:26 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189896 Jonothan, dap si daca-s dusmanii tai semnifica ca-s ingusti la minte? :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189898 by _Buburuza_ (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:48:01 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plouă :allthethings:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189899 by Castiell (Eojik!') (0 mesaje) at 2015-04-21 12:48:30 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189898 _Buburuza_, "... plouă :allthethings: ..." - demult n'a plouat , de ce nu? :S :DDD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189900 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-21 12:52:40 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189898 _Buburuza_, nu mai ploua si ma sperii :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 7600 7601 7602 7603 7604 7605 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.