Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189726 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:32:14 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189722 Jonothan, "... dacă o zis omu să tași, ap și nu tași? ..." - îmi cer scuze stăpîne :okay:

va trebui din nou să mă pedepsiți :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189727 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:34:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189726 OnlySky, "... va trebui din nou să mă pedepsiți :okay: ..." - PUUUUUUUUUF,rupe o vargutza verde si oleaca udata...ajuta!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189728 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:34:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189723 OnlySky, "... a să vezi fiul meu ..." - tata? :gasp:

#189723 OnlySky, "... îl dau cu capu de asfalt ..." - nu doar trebuie să-l dai... îl pui jos, apeși tare cu mâna și de miști cu el ca să se roadă până apare scântei :derpthumb:

#189725 simgon, "... lu adrian mai mult nu-i turna ..." - care adrian? eu-s singur acasă :herpderp:

#189726 OnlySky, "... va trebui din nou să mă pedepsiți ..." - apucă-ți un sasok cu clește care se pun hainele la uscat :derprich:

#189727 PoppyMoore, "... o vargutza ..." - eu am șeva mai bun decât vărguță :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189729 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:35:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189728 Jonothan, :jackie: inca unu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189730 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:35:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189728 Jonothan, "... eu am șeva mai bun decât vărguță :megusta: ..." - :megustamucho: siiiiiiii?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189731 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:36:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189729 simgon, :herpderp:

#189730 PoppyMoore, narciși :soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189732 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:36:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189729 simgon, :annoyed: martha


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189733 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:37:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189731 Jonothan, "... narciși :soclose: ..." - nu poti bate un om cu narcishii,vargutza uda aduce omul pe calea cea dreapta :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189734 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:37:52 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189733 PoppyMoore, "... bate ..." - de ce să-l bat? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189735 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:38:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189732 tiganca, borea:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189736 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:39:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189735 simgon, borea țîgăn, demult nu l-am mai văst pe la Unic


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189737 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:39:27 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189736 tiganca, el ii la tiureaga acum


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189738 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:39:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189734 Jonothan, "... de ce să-l bat? :herpderp: ..." - copilu a cerut sa fie pedepsit,Vaneaaaaaaaaaa,lasa internet explorer :derpwhy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189739 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:40:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189738 PoppyMoore, "... copilu a cerut sa fie pedepsit ..." - dap pedepsit nu obligator înseamnă bătut. Este și violență psihică. Eu cu de asta mă ocup :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189740 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:40:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189737 simgon, care tiureagă, precis că mi l-o furat vreuna ș deam s-o măritat cu el, ș mi s-o dus trenu :derpcry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189741 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:40:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189739 Jonothan, "... Este și violență psihică. Eu cu de asta mă ocup :megusta: ..." - nu`l alinta :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189742 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:41:13 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189741 PoppyMoore, "... nu`l alinta ..." - îi leg mâinile și-l gâdil cu petalele de la narcis :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189743 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:41:38 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189728 Jonothan, "... tata? ..." - eu-s Isus fiul meu :notokay:

Cstati nu am povestit cum de Paști am fost la biserică? :grin: :grin: M-am dus eu la biserică și mă zbs de bredu cela de acolo și am hotărît să mă primblu puțin pînă la cimitir și înnapoi. Mă duc eu spre cimitir și aud ceva gălăgie, mă apropii da acolo niște copii de 12-13-15 ani au fumat himari și îi rupeu ne po destki, cineva vărsa, cineva grăie singur cu el, mă apropii de unul din ei:
- Noroc, și cu voi băieți, tot ok?
- Da tu șine ești?
- Isus :notokay:
- Tu și vnature ești Isus?
- :grin:

Nu se termină cu asta exursia mea la biserică, peste o oră mai fac un cerc și dau deja de niște copii care s-o îmbătat de vin și grăiau cu crucile. Da cireașa de pe tort o fost cum la o padrușcă i s-o aprins părul de la o lumînare, o ars numai un șmotoc, în shimb după aceasta toată biserica mirosea a pîrlit de găină :aaaeee:

#189728 Jonothan, "... nu doar trebuie să-l dai... îl pui jos, apeși tare cu mâna și de miști cu el ca să se roadă până apare scântei ..." - :thefuck:

#189728 Jonothan, "... apucă-ți un sasok cu clește care se pun hainele la uscat ..." - a să te apuc eu pe tine de un ou așa :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189744 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:41:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189740 tiganca, dap daca esti tormoz


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189745 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:43:00 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189742 Jonothan, "... îi leg mâinile și-l gâdil cu petalele de la narcis :grin: ..." - prea putin :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189746 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:44:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189744 simgon, :derpcry: cu șini mă mai mărit eu amu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189747 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:44:17 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189743 OnlySky, "... i s-o aprins părul de la o lumînare, o ars numai un șmotoc ..." - asta pentru că o păcătuit și o băgat carne în gură în timpul postului :truestory:

#189743 OnlySky, "... a să te apuc eu pe tine de un ou așa ..." - și după așa afirmație eu să mai dau mâna cu tine? :gasp:

#189745 PoppyMoore, eu am zis că asta-i tot? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189748 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:45:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189746 tiganca, ii plin chisinau de bomji :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189749 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-19 23:45:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189745 PoppyMoore,
#189739 Jonothan,



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189750 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-19 23:45:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189748 simgon, bomjîi aceia de ieri ? :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7581 7582 7583 7584 7585 7586 7587 7588 7589 7590 7591 7592 7593 7594 7595 7596 7597 7598 7599 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.