Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7559 7560 7561 7562 7563 7564 7565 7566 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#189176 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:24:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189175 simgon, și nu-i dai pașe fetei?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189177 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:25:11 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189176 tiganca, da si? :stare:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189178 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:26:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189177 simgon, dap ț-o zis că nu be :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189179 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:27:48 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189178 tiganca, da mie nish nu-mi trebu, asta dima vroie sa se insoare:badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189180 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:28:39 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189173 simgon, "... ei da, ma sunai pe viber cind mergeai prin oras la o bucata de noapte :fuckthatbitch: ..." - eu noaptea nu merg prin oraș :herpderp:

#189179 simgon, "... asta dima vroie sa se insoare:badass: ..." - cine oare dacă nu tu? )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189181 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:29:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:yawn: mie somn


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189182 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:29:53 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189180 D!mka, :areyoukiddingme:

dimon, da di si mie imi vin zaprosuri de la tine in soda? vrode ziceai ca nu mai joci:question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189183 by tiganca (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:33:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189181 irunea, și nu te culci dacă ți-i somn? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189184 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:34:02 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189131 D!mka, "... ai privit? ..." - :derpno: lam văzut mai înăinte


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189185 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:37:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189182 simgon, "... dimon, da di si mie imi vin zaprosuri de la tine in soda? vrode ziceai ca nu mai joci:question: ..." - hz, treb s-o șterg din telefon și de pe fb


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189186 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-18 14:38:57 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:mercurywin: cel mai bun vin e la Sadova


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189187 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:39:25 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189186 OnlySky, încă nu te lasă? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189188 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:41:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189185 D!mka, "... treb s-o șterg din telefon și de pe fb ..." - :rip:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189189 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-18 14:42:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189187 D!mka, "... încă nu te lasă? ..." - nea gata, mă lecuiesc cu ceai :sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189190 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:45:09 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189189 OnlySky, "... nea gata, mă lecuiesc cu ceai :sweetjesusface: ..." - adă și la mujiși unu verde :cerealguy:

#189188 simgon, dap, am psihuit ieri


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189191 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:45:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189190 D!mka, "... am psihuit ieri ..." - telefonu macar ii intreg?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189192 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-18 14:46:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189190 D!mka, "... adă și la mujiși unu verde :cerealguy: ..." - dap tu nu bei vrode di cela :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189193 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:46:55 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189191 simgon, "... telefonu macar ii intreg? ..." - da, că m-am reținut eli eli, de fapt mi l-a luat aici din mână o padrugă)) s-a speriat cum suduem eu

#189192 OnlySky, "... dap tu nu bei vrode di cela :herpderp: ..." - bergamot beu :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189194 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:48:47 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189193 D!mka, "... s-a speriat cum suduem eu ..." - si asta tat de la un joc?:herpderp:
eu ma tem sa-mi imaginez ce-ai face in poker la bani:numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189195 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:53:58 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189194 simgon, "... eu ma tem sa-mi imaginez ce-ai face in poker la bani:numb: ..." - de aia și nu joc ;D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189196 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:54:08 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189194 simgon, "... eu ma tem sa-mi imaginez ce-ai face in poker la bani ..." - :grin: mață pe pereț


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189197 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:54:56 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189195 D!mka, ghini fasi:truestory:

#189196 Vlaver, "... mață pe pereț ..." - priciom matzele sosezilor:grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189198 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:56:10 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189197 simgon, "... priciom matzele sosezilor ..." - și ale tale :truestory: sigur dacă veți juca împreună


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189199 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:56:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189196 Vlaver, "... :grin: mață pe pereț ..." - nu, că mie îmi place chișca:truestory: dacă știți ce-i asta :D

#189197 simgon,

#189198 Vlaver, da ladna, eu rar psihuiesc, eu m-am înervat că de 4 ori la rând îmi rămânea doar o căsuță cu bublegum:pardon:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#189200 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-18 14:58:35 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#189198 Vlaver, "... sigur dacă veți juca împreună ..." - chiar sa jucam impreuna ap am fi departe unul de altu, asta je ii internet



Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7559 7560 7561 7562 7563 7564 7565 7566 7567 7568 7569 7570 7571 7572 7573 7574 7575 7576 7577 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.