Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7543 7544 7545 7546 7547 7548 7549 7550 7551 7552 7553 7554 7555 7556 7557 7558 7559 7560 7561 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#188776 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:20:31 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188774 D!mka, fa un vodeanoi dar:trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188777 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:20:59 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188774 D!mka, mmm))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188778 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:21:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188775 carial, "... ребят, а кто нибудь знает как на молдавском кащей бессмертный??? ..." - dorin chirtoaca


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188779 by carial (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:24:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
что-то типа курва де болотэ


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188780 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:25:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188776 simgon, "... fa un vodeanoi dar:trolldad: ..." - cum am tușît eu la așa huita)))
nu vreu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188781 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:25:23 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
imi pare ca cineva vrea PB:hmmm:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188782 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:27:46 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188779 carial, "... курва де болотэ ..." - znakomie slova:gasp:

#188780 D!mka, ap tu la travka ai tushit, ceai inca n-ai incercat:cerealguy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188783 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:28:49 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188782 simgon, "... ceai inca n-ai incercat:cerealguy: ..." - da validol? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188784 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:29:21 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188783 D!mka, "... da validol? :herpderp: ..." - da priciom tut validolu?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188785 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:32:22 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
vreau un ceai,da nii lene sa il fac :sweetjesusface:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188786 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 21:32:42 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188787 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:40:12 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188786 OnlySky, tu nu te-ai dus la sadova? :derp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188788 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:41:50 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188787 troyan, "... sadova ..." - matinca ai incurcat o litera, ai vrut sa zici padova, da?:trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188789 by troyan (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:48:28 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188788 simgon, nu, eu tat serios am spus si fara greseli :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188790 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 21:51:05 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188784 simgon, "... da priciom tut validolu?:herpderp: ..." - dap doare inima


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188791 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:02:36 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ati murit toti? :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188792 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:07:20 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188789 troyan, eu am vrut sa-i ridic avtoritetu oleaca, si nu intelegi?:areyoukiddingme:

#188790 D!mka, "... dap doare inima ..." - de la ceai?:herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188793 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:10:44 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Eu vad ca aici pe topic is toti sharavishi ) toti cer de la Dima cate ceva, sa cer si eu de un notebook ? :hmmm: :grin:

Buna seara


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188794 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:13:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188793 Vicky_g, :wave:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188795 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:14:03 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188794 simgon, hau du iu du, sEmion ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188796 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:15:24 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188795 Vicky_g, du iu du hau hau, vica:derpsmile:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188797 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:16:37 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188796 simgon, ies, i do hau hau bau bau fain :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188798 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:16:54 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188792 simgon, "... de la ceai?:herpderp: ..." - da:okay:

#188793 Vicky_g, "... Eu vad ca aici pe topic is toti sharavishi ) toti cer de la Dima cate ceva, sa cer si eu de un notebook ? :hmmm: :grin: ..." - nehui delati, cât trebuie?

#188793 Vicky_g, "... Buna seara ..." - noroc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188799 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:18:15 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188798 D!mka, cat te lasa inima pentru un om bun :grin:

ce faci, Dim' ?
ti-ai luat tufle albe @shmali ? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188800 by simgon (The show must go on!) (0 mesaje) at 2015-04-17 22:19:16 (583 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188797 Vicky_g, ne intelegem de minune:notbad:
am fost karoce amu la greenhills, am luat cite ceva si am mai luat si doua pachete cu legume congelate. vin la casa, pun totul pe conveieru cela si nu ma uit ce face casierita. achit, vin acasa, totul este inafara de pachetele celea, da eu mai mult pentru dinsele m-am dus:derpcry:

#188798 D!mka, "... da:okay: ..." - alergie ori si?:gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7543 7544 7545 7546 7547 7548 7549 7550 7551 7552 7553 7554 7555 7556 7557 7558 7559 7560 7561 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.