Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 7542 7543 7544 7545 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#188376 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:12:52 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188371 Jonothan, "... p.s. 35 pagini în 10 ore :numb: ..." - flooooder


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188377 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:13:04 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188364 Vlaver, "... pătrunjel ..." - :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188378 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:13:06 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188373 Jonothan, "... fără ..." - ap dară de ce pasă? pîinea neagră e mai bună cu carne


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188379 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:13:39 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188370 Vlaver, in perioada aceea nu era Iphon 6 :cerealguy:
cind va aparea,Iphone 7? :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188380 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:13:48 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188376 D!mka, numai nu zi că ești în pat, doar în chiloței cu panda și învelit cu pătură pufoasă sub care fierb miliarde de hormoni :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188381 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:14:18 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188375 OnlySky, de ce?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188382 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:14:32 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188379 irunea, "... Iphone 7 ..." - vrei să te pregătești pentru lansare? :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188383 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:14:37 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188380 Jonothan, "... ești în pat, doar în chiloței cu panda și învelit cu pătură pufoasă sub care fierb miliarde de hormoni :cute: ..." - :cerealguy2:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188384 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:05 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188380 Jonothan, nea, dizvălit în pat))) dar în șortiși))) că e cald la noi, încă nu-i închisă căldura :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188385 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:07 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188383 vladyk_95, este și continuare :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188386 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:12 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188379 irunea, "... in perioada aceea nu era Iphon 6 ..." - era scut +6

#188379 irunea, "... ,Iphone 7? ..." - o să trebuească să faci minet la toți de pe boys _)_


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188387 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188384 D!mka, nică, blea, romantică în tine :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188388 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:28 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188382 OnlySky, poate)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188389 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:47 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188386 Vlaver, "... o să trebuească să faci minet la toți de pe boys ..." - eu scot tema de la urmărire, dară :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188390 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:15:49 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188379 irunea, "... cind va aparea,Iphone 7? :question: ..." - dap erau zvonuri că treb să iasă 6s)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188391 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:17 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188390 D!mka, fiecare are prețul său :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188392 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:24 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188386 Vlaver, :gasp: doamne fereste,nu o sa fac in viata mea asa cv


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188393 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:36 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188385 Jonothan, "... este și continuare :grin: ..." - nu trebu:numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188394 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:38 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188389 Jonothan, "... eu scot tema de la urmărire, dară ..." - te temi săți rupă ciupercuța?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188395 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:48 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188387 Jonothan, "... nică, blea, romantică în tine :derpneutral: ..." - niafutedanamcușini

așa e romantic?)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188396 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:16:55 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188390 D!mka, "... dap erau zvonuri că treb să iasă 6s) ..." - da ca ea stie ce zvonuri erau :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188397 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:17:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188386 Vlaver, "... o să trebuească să faci minet la toți de pe boys _)_ ..." - :question: dap așa ea ucide 2 iepuri odată, se face cu iphone7 și poate să-i vîndă lu Vanea materie primă pentru interprinderea lui :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188398 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:17:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188392 irunea, "... doamne fereste,nu o sa fac in viata mea asa cv ..." - ei, toate fetele fac minet așacă keep calm


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188399 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:17:30 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188391 Jonothan, pe tn cu ce te poate lumea cumpara?:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 7542 7543 7544 7545 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.