Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 7542 7543 7544 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#188351 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:06:05 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188345 Vlaver, "... și cu trupul ce faci? :question: ..." - aruncat nah la musorka:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188352 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:06:27 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188347 tiganca, "... da Sioma încă s'mai laudă ..." - da și rău înpinge?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188353 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:06:29 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188325 KayReena, "... 10 ..." - te privești în oglindă în timpul sexului? :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188354 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:06:34 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188342 vladyk_95, eu încă nu m-am sabirit să mor :notokay:

#188343 OnlySky, dap hle mă padibești? :cerealguy:

#188347 tiganca, "... da Sioma încă s'mai laudă ..." - dap, îl scoate la plimbare, se joacă cu el... mai ceva ca un animal domestic :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188355 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:07:00 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188350 Vlaver, "... arsă în foc ..." - cu lăbuțe de țînțar :cute:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188356 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:07:28 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188351 vladyk_95, "... aruncat nah la musorka ..." - și find tu unicul marsupilami din moldova crezi că nu te vor depista? :question:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188357 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:07:40 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188354 Jonothan, "... eu încă nu m-am sabirit să mor :notokay: ..." - eu preventiv am zis, daca o sa vrei numai:badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188358 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:07:41 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188350 Vlaver, ca Janna D'Arc :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188359 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:07:57 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188355 OnlySky, "... cu lăbuțe de țînțar ..." - înmuetă în muștar ămmmmm


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188360 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:07:58 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188354 Jonothan, "... dap hle mă padibești? ..." - dap nu știem cum să să mă bag în discuție, șap eu știu singur că tu nu a să te superi de padioburile mele :derp:

#188359 Vlaver, "... înmuetă în muștar ămmmmm ..." - :aaaeee: șî mentă deasupra


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188361 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:08:50 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188358 irunea, "... ca Janna D'Arc ..." - chiar crezi că semeni cu ea?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188362 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:09:16 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
mie foame si mie :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188363 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:09:24 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188360 OnlySky, iaca vorbește cu irunea, aveți aceleași telefoane, deam e un început :truestory:

#188357 vladyk_95, nea, deam mai bine funie de la piață :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188364 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:09:28 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188360 OnlySky, "... șî mentă deasupra ..." - pîine neagră cu pătrunjel :foreveralone:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188365 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:09:47 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188361 Vlaver, nu,dar soarta ii aceeasi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188366 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:09:58 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188364 Vlaver, pască :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188367 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:10:39 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:derpcry: terminati...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188368 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:10:50 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188363 Jonothan, "... deam mai bine funie de la piață ..." - nah funie dacă babele strigă otravăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă guzgani taracani


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188369 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:11:32 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188367 irunea, "... terminati ..." - unde vrei? :megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188370 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:11:50 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188365 irunea, "... nu,dar soarta ii aceeasi ..." - nu era virgină și nu vroea aifon 6 :soclose:

#188366 Jonothan, "... pască ..." - la tine pasca e cu pătrunjel? :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188371 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:11:54 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
p.s. 35 pagini în 10 ore :numb:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#188372 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:12:04 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188363 Jonothan, "... deam mai bine funie de la piață ..." - eu din suflet iti propun, da tu dai cu cioru:okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188373 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:12:05 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188370 Vlaver, "... la tine pasca e cu pătrunjel? ..." - fără :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188374 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:12:20 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188369 Jonothan, "... unde vrei? ..." - nu cred că de la toți 3 îi va încăpea în gură :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188375 by OnlySkyCel mai bun bucătar (mein herz brennt) (1 mesaje) at 2015-04-17 01:12:45 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188363 Jonothan, "... aveți aceleași telefoane, deam e un început ..." - de unde așa informație? :cerealguy2:

#188363 Jonothan, "... iaca vorbește cu irunea ..." - eu mă tem :herpderp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188376 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 01:12:45 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188372 vladyk_95, "... eu din suflet iti propun ..." - în rai de la asta nu ajungi :fuckthatbitch:

#188374 Vlaver, "... toți 3 ..." - 2, eu pas :badass:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 7542 7543 7544 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.