Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7523 7524 7525 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#188276 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:46:35 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188272 Jonothan, "... la cămin zama putea să fie și fără carne :fuckthatbitch: ..." - dapu nu mai santem la camin,putem face tat cum trebu :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188277 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:47:30 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188275 D!mka, cind inv la liceu in clasele primare mancam mivina cruda )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188278 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:48:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188277 irunea, "... cind inv la liceu in clasele primare mancam mivina cruda ) ..." - ooo mivina taman s combină cu iphoneul
mivină deam ai, treb iphone


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188279 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:48:20 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188275 D!mka, "... din mivină ..." - când adăugam era sărbătoare :fuckthatbitch:

#188276 PoppyMoore, "... dapu nu mai santem la camin,putem face tat cum trebu ..." - dac cum și cu carnea la grătar, ap mor de foame :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188280 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:48:36 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188274 Jonothan, "... hz, nu-s urolog ..." - :grin:

Ap dară la tine îi de asta pogancă :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188281 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:49:32 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188277 irunea, "... mancam mivina cruda ..." - aaaaaaaa, iaca de ce proful de biologie zicea că mivina conține niște substanțe care fac ca fotosinteza să decurgă mai repede :notbad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188282 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:49:36 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188265 vladyk_95, "... - tare korotkii razgovor o sa fie ..." - da dacă o să discutați cu irunea despre your friend, cum va fi discuția? :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188283 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:50:00 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188280 Vlaver, "... Ap dară la tine îi de asta pogancă ..." - asta cum? :question: și de unde știi? :gasp:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188284 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:50:05 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188279 Jonothan, "... dac cum și cu carnea la grătar ..." - crezi că în irina e destulă carne pentru a ne sătura pe toți?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188285 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:50:17 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188282 KayReena, :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188286 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:50:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188277 irunea, "... cind inv la liceu in clasele primare mancam mivina cruda ) ..." - iaca de unde ți s-au luat alergiile :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188287 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:50:47 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188284 Vlaver, pe ea pe foc o punem... lumea se duce cu lemne de acasă :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188288 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:51:09 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188282 KayReena, "... da dacă o să discutați cu irunea despre your friend, cum va fi discuția? :grin: ..." - o sa imbatrinim vorbind:mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188289 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:51:18 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188284 Vlaver, nu am multa carne pe mine )) sunt oase si carnea ii slaba


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188290 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:51:38 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188288 vladyk_95, "... - o sa imbatrinim vorbind ..." - du-te te rog și te culcă :grin: dacă erai nigger te credeam, da așa :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188291 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:52:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188286 D!mka, ba nu,din copilarie,pe la vreo 1 an ,de la niste biscuiti


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188292 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:52:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188283 Jonothan, "... asta cum? ..." - https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQf8eHywGzhvGYaOAn9Wl5w0VDY-pFgUTAnH28r43PfkWwn-Yzo

#188283 Jonothan, "... și de unde știi? ..." - team văzut cînd te chișăi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188293 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:53:02 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188291 irunea, ții minte firma?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188294 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:53:18 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188290 KayReena, eu amus il scot peste fereastra la balcon si iti bat cu dinsu in fereastra ta


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188295 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:53:48 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188287 Jonothan, "... pe ea pe foc o punem... lumea se duce cu lemne de acasă ..." - :grin: zjăci posledniu destvenițu

#188289 irunea, "... nu am multa carne pe mine )) sunt oase si carnea ii slaba ..." - te mănîncă muștile?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188296 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:53:52 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188294 vladyk_95, "... eu amus il scot peste fereastra la balcon si iti bat cu dinsu in fereastra ta ..." - la mine fereastra e deschisă :numb:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188297 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:54:31 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188296 KayReena, "... la mine fereastra e deschisă :numb: ..." - ap dar eu nejna peste obraz:aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188298 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:54:37 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188294 vladyk_95, "... eu amus il scot peste fereastra la balcon si iti bat cu dinsu in fereastra ta ..." - op)) unde-s nimfomanșili? Sioma e gata de atac)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188299 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:55:12 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188279 Jonothan, "... când adăugam era sărbătoare :fuckthatbitch: ..." - cu gust de krivetshi,da?:lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188300 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:55:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188297 vladyk_95, "... ap dar eu nejna peste obraz ..." - stai să aduc o furculiță ș să o chem pe irunea :aaaeee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7523 7524 7525 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 7533 7534 7535 7536 7537 7538 7539 7540 7541 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.