Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (6 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7514 7515 7516 7517 7518 7519 7520 7521 7522 7523 7524 7525 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#188051 by _GENERATOR_ (Мазаль тов) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:57:40 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188043 KayReena, "... iaca tu nu ești poșlîi, precis o să-i placi lui irunea, ian arată și poți )) ..." - prefer batareișili fără schilet :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188052 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188045 D!mka, "... nu se ridica deja?))))) ..." - nu :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188053 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:11 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188035 Vicky_g, am inteles demult ))
numai eu nu sunt perversa)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188054 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:13 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188031 Vicky_g, "... provocarea mea :rofl: ..." - da da, am fost nevoit o săptămână să nu mă spăl pe dinți :notokay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188055 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:14 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188044 OnlySky, "... dap și tășețî? ..." - eu urmaresc in liniste )

si scoate avataru')


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188056 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:25 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188049 KayReena, "... iaca tu l-ai unijît ..." - nici eu nu am putut așa jăstoka :okay:

#188048 vladyk_95, "... ajungi sa te apuci de inima ..." - stă și vertical :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188057 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:33 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188054 D!mka, ca-ti era lene sa cumperi pasta de dinti )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188058 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:58:45 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188053 irunea, "... numai eu nu sunt perversa) ..." - vlaver tot nu e, deam aveț ceva în comun


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188059 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:59:16 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188058 KayReena, "... deam aveț ceva în comun ..." - simt că revenim la tema de ieri :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188060 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:59:43 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188046 Jonothan, "... a treia a cui mână e? :gasp: ..." - x)))

#188047 irunea, "... in 3 ,tu si cine is cei /cele 2 ? ..." - cu 3 nu în 3))) de pe flirt cenușărese)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188061 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:59:44 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188058 KayReena, totuna nu ma atrage nici el )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188062 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-16 23:59:48 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188059 Jonothan, "... simt că revenim la tema de ieri ..." - da ieri și temă o fost? vez că încă nu-i 00 00 apropo


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188063 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:14 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188052 vladyk_95, "... nu :okay: ..." - treb ceva mai svejo, facem casting?)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188064 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:19 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188062 KayReena, hint: de ce fetele stau aici pe topic :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188065 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188061 irunea, "... totuna nu ma atrage nici el ) ..." - mm da, tu mi-ai zis în pm că doar dimka te atrage )) lasă să știe băiatu


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188066 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:22 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188060 D!mka, fete sau baieti?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188067 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:27 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188053 irunea, "... numai eu nu sunt perversa) ..." - nu face pacate :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188068 by vladyk_95 (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:00:51 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188063 D!mka, "... facem casting?))) ..." - davai:megusta:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188069 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:01:00 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188057 Vicky_g, "... ca-ti era lene sa cumperi pasta de dinti ) ..." - ei)), am glumit Vic))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188070 by PoppyMoore (Him&I!) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:01:25 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188061 irunea, "... totuna nu ma atrage nici el ) ..." - Da tii l pe Dimaaaa,Dimaaaaaaaaaaaa :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188071 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:01:55 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188064 Jonothan, "... de ce fetele stau aici pe topic ..." - aaaaaaaa, fetele stau aici pe topic
pt că ele de fapt nu-s fete complet, adică avem oleacă ce aveț și voi, irunea ia arată-ți anaconda :soclose:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188072 by Vicky_gCel mai bun bucătar (Rebelle fleur) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:01:55 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188061 irunea, "... nu ma atrage nici el ) ..." - ok, Sioma nu te atrage, Vlad la fel, fetele nu se socot si ele, ramane Dima, te atrage ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188073 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:01:56 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188066 irunea, "... fete sau baieti? ..." - nici fete nici băieți)) ele fete demult nu mai sânt :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188074 by irunea (Uploader) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:02:03 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188067 Vicky_g, nu sunt perversa))
de cind ma cunosti ,am zis cv pervers? :D
doar de lene,ca mie lene :D
eu sunt cam lenesa)) si mie lene sa fiu perversa


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#188075 by KayReena (Power User) (0 mesaje) at 2015-04-17 00:02:49 (584 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#188074 irunea, "... si mie lene sa fiu perversa ..." -da ce motivație vrei să-ți dăm?
o , apropo, îț plac niggerii?


Mesaj util ?   Da   1 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7514 7515 7516 7517 7518 7519 7520 7521 7522 7523 7524 7525 7526 7527 7528 7529 7530 7531 7532 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.