Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (5 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#16951 by T9a (Momentum Mortem) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:19:11 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16950 DabijaSergiu, "... șini-i asta? ..." - o dibilașka!


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16952 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:19:30 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16951 T9a, "... o dibilașka! ..." - :fie:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16953 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:19:46 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16951 T9a, "... o dibilașka! ..." - polosataia :rofl:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#16954 by Ingrosso Drivers Club ( ✘ ) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:20:12 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16955 by T9a (Momentum Mortem) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:20:36 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16953 KingAlex, "... polosataia ..." -  :gasp:



O tema de discuție! treb!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16956 by kserjiu (Brrrrr) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:22:24 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16949 T9a, "... Noroc! ..." - are lumea :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16957 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:22:35 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16955 T9a, "... O tema de discuție! treb! ..." - o dăm joc pe păpușa din mot-eri :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16958 by VALERIC1995 (Never be alone ♥.) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:01 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16957 DabijaSergiu, ei dap cum , lasa ca treb si fete in moteri :)


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16959 by T9a (Momentum Mortem) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:07 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16957 DabijaSergiu, "... o dăm joc pe păpușa din mot-eri ..." - nu treb! ea e cel mai cuminte MOT =)


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16960 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:25 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16958 VALERIC1995, "... ei dap cum , lasa ca treb si fete in moderi ..." - sunt, și mai cuminți pe deasupra.

#16959 T9a, "... nu treb! ea e cel mai cuminte MOT ..." - :areyoukiddingme:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16961 by papushika18 Volei ClubDesignerMuzicianParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (meow) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:41 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
nu mai trec pe la voi :okay:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16962 by Deniska_1Disabled (User) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:51 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16959 T9a, "... ea e cel mai cuminte ..." - și și și și și? :cerealguy2:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16963 by kserjiu (Brrrrr) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:23:59 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16961 papushika18, Asta pi șini amejești tu ? :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#16964 by VALERIC1995 (Never be alone ♥.) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:24:11 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16960 DabijaSergiu, clar ca fetele is rele , da in schimb is frunioase:heartbeat:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16965 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:24:23 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16961 papushika18, "... nu mai trec pe la voi ..." - :consolehug:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16966 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:24:31 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16961 papushika18, "... nu mai trec pe la voi ..." - pe curând :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16967 by Deniska_1Disabled (User) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:24:36 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16964 VALERIC1995, "... clar ca fetele is rele ..." - depinde cum vezi și primești tu răutatea aia )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16968 by VALERIC1995 (Never be alone ♥.) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:25:07 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16967 Deniska_1, :D , eu asa la generam am spus


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16969 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:25:30 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16964 VALERIC1995, "... clar ca fetele is rele , da in schimb is frunioase ..." - în cazul păpușicăi



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16970 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:25:37 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Denis :foreveralonehappy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16971 by kserjiu (Brrrrr) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:26:09 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16970 KingAlex, "... Denis ..." - Summer :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16972 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:26:11 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16970 KingAlex, "... Denis ..." - PB :disappoint:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16973 by Deniska_1Disabled (User) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:26:53 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16970 KingAlex, "... Denis ..." - ciuvac prichini am purșît la școală șî tipa îs năkăjît șî nu pot s mă văd cu a me :derpcry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16974 by VALERIC1995 (Never be alone ♥.) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:27:17 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Da ple eu aici ma vipindresc , ma pun pentru papushika da e nici mînţamăsc nu spune :D :derpwhy:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#16975 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-21 17:27:28 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16973 Deniska_1, "... ciuvac prichini am purșît la școală șî tipa îs năkăjît șî nu pot s mă văd cu a me ..." - așă îț trebu :trolldad:


Mesaj util ?   Da   1 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.