Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2026-06-20 22:13:18 (4 zile în urmă) - [Link]
#259908 BasFed, "... Arunci o zigă și te-ai integrat. ..." - dap numai cheltuială de bani :grin:

#259909 Aspirant, "... nu suntem în 33 ..." - știu mai mulți moldoveni care au învățat limba în închisoare




Mesaj util ?   Da   1 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#16726 by HeroArtyr (Slice of Life) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:34:59 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16725 KingAlex, "... a spus cineva că e greu? ..." - ne, da cine vrea să încerce, eu am scris mai sus cum ))
+ chiar așa ai făcut ? k eu am spus ce mio venit în cap, cum aș face și eu! ;D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16727 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:36:32 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16726 HeroArtyr, nu e umbră, e outer glow și inner glow


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16728 by HeroArtyr (Slice of Life) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:37:29 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16727 KingAlex, "... nu e umbră, e outer glow și inner glow ..." - o ideie și asta ))) da putea să fie ca și umbră ; )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16729 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:38:23 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16728 HeroArtyr, am încercat și cu umbra, puțin altfel se primește


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16730 by nanemernicDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:39:15 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
neata!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16731 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:41:09 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16730 nanemernic, "... neata!!!!!!!!!!!!!!! ..." - hop ș-apare Ion :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16732 by nanemernicDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:41:38 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16731 KingAlex, da...apare...:D...
ce mai facet?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16733 by Ingrosso Drivers Club ( ✘ ) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:42:14 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16731 KingAlex, "... hop ș-apare Ion  ..." - da eu eram aici :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16734 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:42:53 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16733 FlyBy, "... da eu eram aici ..." - nu tu :derpneutral:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16735 by nanemernicDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:42:55 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16733 FlyBy, asta nu tu:|....:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16736 by Ingrosso Drivers Club ( ✘ ) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:44:41 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16734 KingAlex,

#16735 nanemernic, ştiu wăă  :troll:



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16737 by HeroArtyr (Slice of Life) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:45:56 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.torrentsmd.eu/details.php?id=1187246 amuș ne șiucăm în mașinelllli !
So jucat cnv ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16738 by Ingrosso Drivers Club ( ✘ ) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:47:46 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16737 HeroArtyr, "... http://www.torrentsmd.eu/details.php?id=1187246 amuș ne șiucăm în mașinelllli ! ..." -  :ohgod: , e timpul cu maşineli mari să te joci : D

#16737 HeroArtyr, "... So jucat cnv ? ..." - pas))



Mesaj util ?   Da   1 puncte
#16739 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:48:05 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16737 HeroArtyr, e levaia :ohgod:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16740 by HeroArtyr (Slice of Life) (0 mesaje) at 2012-05-20 11:52:32 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16738 FlyBy, "... e timpul cu maşineli mari să te joci : D ..." - da pox, nam ce face, pînă numi aduce fibra, am ce face ))


#16739 KingAlex, "... e levaia ..." - traileru mio plăcut, amuș vedem )

http://zamolxismd.org/m/funkyimg.com/u2/1703/118/776883oboi_humor_32.jpg asta o rupt :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16741 by DexL (hate me for who i am♥) (0 mesaje) at 2012-05-20 12:27:21 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:morning: neața

#16740 HeroArtyr, "... http://zamolxismd.org/m/funkyimg.com/u2/1703/118/776883oboi_humor_32.jpg ..." - :rofl:

#16737 HeroArtyr, heze nie neo placut



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16742 by Ingrosso Drivers Club ( ✘ ) (0 mesaje) at 2012-05-20 12:45:31 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16740 HeroArtyr, "... http://zamolxismd.org/m/funkyimg.com/u2/1703/118/776883oboi_humor_32.jpg ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16743 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 12:45:49 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16740 HeroArtyr, "... http://zamolxismd.org/m/funkyimg.com/u2/1703/118/776883oboi_humor_32.jpg ..." - :sarcastichand:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16744 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:27:45 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
buna dzâua:sweetjesusface:



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16745 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:28:20 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16744 DabijaSergiu, "... buna dzâua ..." - șo takoe?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16746 by RudeBox (Power User) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:29:04 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16744 DabijaSergiu, wazup ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16747 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:30:03 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16745 KingAlex,

#16746 RudeBox, nică, acum m-am trezit. azi pâna la 5 dimineața nu era nimeni la clubul insomniacilor :yuno:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16748 by RudeBox (Power User) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:31:08 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16747 DabijaSergiu, tu ai insomnie ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16749 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:32:59 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16747 DabijaSergiu, "... azi pâna la 5 dimineața nu era nimeni la clubul insomniacilor ..." - eu la ora asta dormeam :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#16750 by X!a (Съел пару конфет) (0 mesaje) at 2012-05-20 13:33:23 (735 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#16748 RudeBox, "... tu ai insomnie ? ..." - :fuckthatbitch: am rămas și eu o dată după 00:00 că m-am uitat la finală.


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.