Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3711 3712 3713 3714 3715 3716 3717 3718 3719 3720 3721 3722 3723 3724 3725 3726 3727 3728 3729 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92976 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:17:42 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92974 ShytteR11,

#92975 Man_United1878, evans ii loshara ... ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92977 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:17:42 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92974 ShytteR11,

#92975 Man_United1878, evans ii loshara ... ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92978 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:18:19 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92977 eisenhower, kuzkjak nui mai bun.. shi un nume levii are el..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92979 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:20:12 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92978 Man_United1878, "... nume levii ..." - :D ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92980 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:20:36 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Acest mesaj nu respecta eticheta de comunicare și a fost ascuns. Click dacă oricum dorești să-l vezi.
#92981 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:22:23 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92980 LilVanO, mai frumos te rog ... :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92982 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:23:52 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92981 eisenhower, evans loshara? mai frumos...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92983 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:24:04 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce parcă pierdem? :D xDD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92984 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:25:24 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92983 Luckyyy93, amus un 1-7 dupa ce intra berba ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92985 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:26:48 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92938 LilVanO, mda :D cum spun toți comentatorii ca după ce intră berbatov Manchester United totdeauna încep să bată goluri :D


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92986 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:29:13 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92982 LilVanO, o sa vezi reluarea cu golul si ai sa vezi de ce ... in rest jucam bine ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92987 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:30:45 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92940 eisenhower, el nu s-o decis ce vrea să facă :)

Da nu cam o fost offside aici la nani


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92988 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:32:12 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
kuzia rupe :D ............


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92989 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:38:20 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ple nani , :(

Nu-i scurt


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92990 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:39:32 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Comentatorul la Sport2 : Camp Nau :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92991 by yokalamanaDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:41:24 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
kusceak nu e cam sigur pe sine. :crazy:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92992 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:41:53 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92945 yokalamana, tînăr încă fara experiență :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92993 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:42:46 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
kuszciak azi o demonstrat lka cei care mi aveau dubiui, ca el trebui sa plece nax de la club ,asa greseli ppc si inca se mai jaluie ca nu i sa acordat sansa sa arate ce poate, iaca ce poate sa ne ingropae keli si este el :angry:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92994 by yokalamanaDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:43:32 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92946 Luckyyy93, "... tînăr încă fara experiență :) ..." - nui în asta problema, el prosta numa pe bancă stă. :pardon:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92995 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:47:08 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
extremle in aparare dorm in faza de aparare, evans la scapat odata si bine. fabio de vrio citeva ori


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92996 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:50:03 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
trebuie evra :) se apara bine ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92997 by SAFDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:51:53 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
pe partea stinga la ei vine pericolul atiti hoilet ci si olsson sunt jucatori rapizi, pe sintga la noi emerton ca batutu gol astra nui numic, dar mare treab el nu face


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92998 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:59:26 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
e penalty sca..........


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92999 by sHaKeDrInK (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-14 15:59:45 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plea la cit sa inceput la 3? eu am vrut sa vin la ooff,fara net e leva (( shinka cind am vazut ca pierdem,sper sa se rastoarne scoru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#93000 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-14 16:02:38 (788 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92999 sHaKeDrInK, "... 3? ..." - 2:45 )


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3711 3712 3713 3714 3715 3716 3717 3718 3719 3720 3721 3722 3723 3724 3725 3726 3727 3728 3729 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.