Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#92326 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:39:36 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Gloryyyyyyyyyy Man United Vidic


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92327 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:42:10 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
asa plea., Vida krasava,..
Ce sut o avut Parki plea... Van der Save ca de obicei fenomenal.,


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92328 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:42:37 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
curge singe din chifali.. de cind astept asta :D :banana:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92329 by sergiu27 (We're United|ReDDeviL) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:44:12 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
daios un 5-0 :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92330 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:44:43 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92284 sergiu27, daios daios ple Ar fi frumos :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92331 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:46:43 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92322 Luckyyy93, ms )

GG UTD!!!

#92322 Luckyyy93, imi da eror la NTV

ehh sca, galben Roo, fuck off webb

merita rosu ccatu!!!(ivanovic)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92332 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 18:59:14 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92331 LilVanO, "... merita rosu ccatu!!!(ivanovic) ..." - arbitru nu o vrut s strice toata joaca :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92333 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:04:16 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
la 2:0 sa-l fi eliminat ar fi pus capat sanselor lu chelsea... Sap aveau sa aiba toti haterii ce minca la kkt...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92334 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:04:50 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92333 sckorpyons, "... la 2:0 sa-l fi eliminat ar fi pus capat sanselor lu chelsea... Sap aveau sa aiba toti haterii ce minca la kkt... ..." - aha :D , ceva de genu cum la barcelona - real :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92335 by DoneaA (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:05:08 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Iaca asa joc am asteptat de mult nnaaa:D tot asa inainte,GLory United!!!:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92336 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:05:31 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92337 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:06:01 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92286 LilVanO, Merge tot normal? :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92338 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:07:07 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
asta-i pi***t))) scuzati de limbajul folosit.....dar nu am cuvinte
baieti sunt superbi ... astept mai multe goluri si inchidem gura defenitiv la chefali ... se vede cine e campionul acuma
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RiB9Ug37X_8#at=164 :ae: :ae: :ae: :ae: :ae:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92339 by Antipod (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:07:20 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
2-0 ... avem deam 9 degete pe trofeu :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92340 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:09:10 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
imi place `Ничего себе начался матч! На 40-й секунде мяч после удара Хавьера Эрнандеса пересек линию ворот "Челси"! Это Пак Чжи Сун отдал мексиканцу, открывшемуся между Давидом Луисом и Джоном Терри, пас, а форвард - уложил мяч в угол!` :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92341 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:09:27 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
la mine compu' nu are zile bune azi, nu se deschide nici un player :( mă uit live text, oricum noi suntem cei mai buni :hooray:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92342 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:09:27 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
la mine compu' nu are zile bune azi, nu se deschide nici un player :( mă uit live text, oricum noi suntem cei mai buni :hooray:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#92343 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:10:37 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92337 Luckyyy93, da mersi mult ))

#92332 069967062, "... arbitru nu o vrut s strice toata joaca :) ..." - ca cu looserpol nu a stricato )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92344 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:12:40 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
yoooooooooooooooooooooooooooooooooo! GGMU! :moldova:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92345 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:13:11 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
to Sabotaj, vedeam ca nu scrii si ma gindeam ca ai ajuns la off...
Eu imi inchipui cum tu, cind Wazza statea jos, 'hai papusa ridicate :)

to Sabotaj, vedeam ca nu scrii si ma gindeam ca ai ajuns la off...
Eu imi inchipui cum tu, cind Wazza statea jos, 'hai papusa ridicate :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92346 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:14:39 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92343 LilVanO, "... - ca cu looserpol nu a stricato ) ..." - vezi ca uite ce o scris sir alex : Наконец-то, мы получили лучшего арбитра в мире. Надеемся, что уж теперь удача заглянет к нам :) ..cretca o luat decizia corecta sa nu ii dea roshu :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92347 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:15:45 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92300 sckorpyons, "... 'hai papusa ridicate ..." - )) sincera sa fiu am spus :" baby hai sus ... tot normal.. numa nu spune ca doare)))))) "
si mai eram si cu un face serios... dar dupa am inteles ca totul e bine
p.s. eu si acuma inca visez ca sunt la off.. insa am niste probleme... si nu pot (((



#92301 069967062, "... retca o luat decizia corecta sa nu ii dea roshu ..." - cam la fel cred si eu ... era rosu.. fara discutii ... dar sa nu fie dupa vorbe ca webb a ajutat sa cishtigam meciul bla bla.. e mai bine asa


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92348 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:16:27 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#92347 Sabotaj, "... dar sa nu fie dupa vorbe ca webb a ajutat sa cishtigam meciul bla bla.. e mai bine asa ..." - +1


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92349 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:20:38 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
de ce a esit O`Shea?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#92350 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-08 19:20:49 (789 săptămâni în urmă) - [Link]Top
daca dadea rosu ap avea sa fie mincatura de kkt... Web a procedat corect... People sintem in EPl, nu im it sau sp...
To Sabotaj, n-am gresit cu mult :)

daca dadea rosu ap avea sa fie mincatura de kkt... Web a procedat corect... People sintem in EPl, nu im it sau sp...
To Sabotaj, n-am gresit cu mult :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3685 3686 3687 3688 3689 3690 3691 3692 3693 3694 3695 3696 3697 3698 3699 3700 3701 3702 3703 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.