Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91951 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:00:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91950 sckorpyons, "... vin special pt meci :rofl: ..." - sa audis vreo fura de bautura dara


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91952 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:01:46 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Felicitări fanilor United!

BRAVOOOOOOO, un meci foarte bun , o prestaţie de o echipă adevărată.

Ando bravoo, Iura felicitări, şi vă rog terminaţi cu ura asta faţă de jucătorii noştri, se ştiu ei cine-s, am în vedere de mesajele înainte de meci, ei Gibo ei gata e clar etc., Gibo şi Ando au închis multe guri ieri şi, e clar lucru că doar pe 1-2 săptămîni ))), foarte tare mi-a plăcut Ando cît a alergat şi foarte mult îmi place la el cînd e cu mingea are calitatea de a trage echipa înainte, la rari jucători am vz asta, bravo.
Nani ieri a fost prea fugărit şi de United şi de el singur, e o piesă f importantă sper să fie odihnit cu che. A jucat foarte bine, creşte turbat în tehnică.

În privinţa lui Neuer şi mie deam îmi displace, pt că ar putea fi mai diplomat dar aşa apar ştiri de parcă e un kakoita United şi plevati lui pe ei. Lasă să se ducă la Bayern o să-i băgăm şi acolo un six. Sunt portari nu o murit mama lor.

Încă o dată felicitări, mi-am rupt pantalonii între picioare ieri la golul lui Ando de bucurie, am sărit bine de tot :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91953 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:03:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91952 Spiritt, "... mi-am lupt pantalonii între picioare ieri la golul lui Ando de bucurie, am sărit bine de tot :D ..." - sa stii tu sine mai nu ne-ma rupt eu ieri :sarcastic:


#91952 Spiritt, "... Iura felicitări ..." - mersi, mersi :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91954 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:06:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
iata si baietii nostri azi la lunch :)










































ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   4 puncte
#91955 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:06:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Iura, ok
Spiritt, la Rain in academie tre sa mai fie portari :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91956 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:07:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91954 LLIAKAL, frumos tare, multumim


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91957 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:08:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Evans in ultima fotka rupee :rofl:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91958 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:15:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91911 SirAlex, "... frumos tare, multumim ..." - sa cresti mare :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91959 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:30:15 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91928 totenham, "... Manu  ..." - mai spui odata asha cva ...te trimat ! :)

#91948 sckorpyons, "... okinkas, pe mine in lista plea ..." - bun few xD

azi la 21.00 jukam cu looseriii speram sai parvim nax*** pe kktul shela lor de einfield :)

Manchester United vs Chelsea O.T. Lokul Elat(champions et 5 sus la 2lea ) ora:18.00 PREZENTA OBLIGATORIE

1.okinkarito
2.Man©hesterU(+ o persoana)
3.Male(+4 persoane)
4.numismatyc(+ o persoana)
5.ciugun4
6.Lunatic
7.Andrewlex
8.Dani33l
9.Blaast
10.Felax
11.mcalex89
12.ManchesterUnited
13.LLIAKAL
14.bonnie
15.fanTiesto (+ o persoana)
16.
17.
18.
19.
20.

scrietsimi in PM cine merge? nu facetsi murdarie pe topik ..eu o sa va pun in lista :wink:

http://fourfourtwo.com/blogs/talentspotter/archive/2011/05/05/have-manchester-united-uncovered-their-very-own-patrick-vieira.aspx

Editat de către okinkasashka la 2011-05-05 20:55:05




Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91960 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:41:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91957 eisenhower, "... Evans in ultima fotka rupee :rofl: ..." - îmi părea mai zdrăvănuţ dar e slab. Tre să pună pe el, totuşi e fundaş.

Gibo Carrick, Owen, Rafael nice prikid, Small ce camilă mare e ))) VDS tipic olandez cum Rooney tipic britanic, Rio rupe :D gangsta rap


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91961 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 20:46:00 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91960 Spiritt, "... Small ce camilă mare e ..." - +1

#91960 Spiritt, "... VDS ..." - parcă are vreo 30 de ani ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91962 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:05:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://tykestv2.info/
live reserves canalu LFC :bad:
looserii se tem jioaka cu shelvy ngog poulsen si joe cole in primu 11 :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91963 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:07:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91962 okinkasashka, plea in forma asta albă o să jiucăm șî noi în finală ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91964 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:15:06 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91918 eisenhower, nu are nimic rau forma asta, noi in ea aproape tot timpu jucam in deplasare si de asta nu aratam cel mai bun joc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91965 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:15:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91963 eisenhower, "... plea in forma asta albă o să jiucăm șî noi în finală .... ..." - băieţi lăsaţi superstiţiile :) alb negru rozov, kakaia raznitsa, de parcă în alb deam e alt Rooney ))))

mai este forum hattrick aici pe tmd, nu-l găsesc da-ţi link vă rog cei ce îl au :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91966 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:16:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91954 LLIAKAL, "... iata si baietii nostri azi la lunch (apasă aici) ..." - Anderson shel mai visiolii paiubomu :D :D :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91967 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:16:29 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91952 Spiritt, "... 0 ..." - thx :yes3: :yes3: :good1:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91968 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:20:08 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
blin shi prikid prikolinii au toti :D:D :bravo:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91969 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:20:54 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91965 Spiritt,

#91964 Dennnny, :pardon: .... roșu îi roșu ... șî el îî a nostru ... ladna, principalul că jucăm pe Wembley ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91970 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:23:31 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91965 Spiritt, http://www.torrentsmd.com/forum.php?action=viewtopic&topicid=87954732&page=p9140628#9140628


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91971 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:24:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
goooooooooooooooooooool ajose 1-0 united :ae: looseriii is mortsi impreuna cu 4itviorka lor :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91972 by Spiritt (I Love Manchester United) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:28:03 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91922 ShytteR11, "... #91952 Spiritt, "... 0 ..." - thx :yes3: :yes3: :good1: ..." - pt ce thanks :) ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91973 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:41:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
1-1 Iapa de shelvey o marcat ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91974 by sHavo (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 21:50:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Chicharito shel mai simplu ...

si Bebe, pisdos, se tusuie cu primul 11 :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91975 by MiniclipTMD (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 22:00:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91913 eisenhower, "... ma uitam prin fotografiile de aici shi am vazut ca unu citea o carte pe-acolo ..." - serios? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 3684 3685 3686 3687 3688 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.