Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91826 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 23:58:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91824 Man©hesterU, "... #91821 069967062, "... :D we daca luam finala, maninc :D ..." - nu mai zi asa, poti sa spui United daca vrei sa spui prescurtat:wink2: ..." - tot ii drept :)

`Итак, 28 мая все внимание на Лондон, где пройдет финал Лиги чемпионов, в котором "Манчестер Юнайтед" сыграет с "Барселоной"` - astept cu nerabdare cum fani la chifali si o sa tie cu Man. United :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91827 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 23:58:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ăăăă! pînă la finală este meciul cu chelsea :D

ha, mă uit pe http://www.facebook.com/manchesterunited fac refreșuri și la fiecare refreș + cîteva zeci de fani se adună))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91828 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:00:20 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91825 Diversity, "... Simt că Biscuiţ (aka Busquets) în finală ia Oscarul :blond: ..." - poate sa iei in principiu si mai multe :D .. premiu pentru cea mai buna simulare cind mingea ii linga el :D premiu pentru cea mai buna simulare cind mingea ii in alt capat de teren :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91829 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:00:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91782 Conditer, "... ăăăă! pînă la finală este meciul cu chelsea ..." - Ce sa spun , daca vor juca ca si azi , nu vor fi probleme .!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91830 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:01:03 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
p.s da pe ce dată e finala?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91831 by Luckyyy93 (Trance-United) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:01:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91785 Conditer, "... p.s da pe ce dată e finala? ..." - 28 mai


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91832 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:01:39 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91785 Conditer, "... p.s da pe ce dată e finala? ..." - 28 mai


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91833 by DiversityMuzician (✖ CEO) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:02:21 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91828 069967062, normal :sarcastic: puta Barca :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91834 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:02:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
naș fi contra în #0 să fie ceva info :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91835 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:03:20 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
rioferdy5 Rio Ferdinand
Game done! Anderson goal, nice! Will talk to Ando about the lil jig....hahahaha!
:rofl:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91836 by LilVanO (Remember me) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:07:06 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Glory United!!! I`m back dupa p.b ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91837 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:07:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91834 Conditer, "... naș fi contra în #0 să fie ceva info ..." - ca MU e in finala CL? precis esti fan MU? :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91838 by RG_42 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:11:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91837 adrianis, citeshte #91817 :rolleyes:




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91839 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:13:20 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
GGMU .... Barca sux ))
Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
As the reds go marching up up up!

Just like the busby days and days gone by,
We’ll keep the red flags flying high,
Your gonna see us all from far and wide,
Your gonna hear the Mans that sing with pride.

United, Man united,
We’re the boys in red and we're on our way to Wemberly!

Wemberly, Wemberly,
We're the famous Man united and we're going to Wemberly,
Wemberly, Wemberly,
We're the famous Man united and we're going to Wemberly

In ’77 in the stockham team,
Back in December '83,
And everyone will no just who we are,
They'll be singing que sera sera

United, Man united,
We’re the boys in red and we're on our way to Wemberly!

Wemberly, Wemberly,
We're the famous Man united and we're going to Wemberly,
Wemberly, Wemberly,
We're the famous Man united and we're going to Wemberly

Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
As the reds go marching up up up!

Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
As the reds go marching up up up!

Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
Glory glory Man united,
As the reds go marching up up up!



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91840 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 00:13:54 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91838 RG_42, "... citeshte #91817 :rolleyes: ..." - :sarcastichand:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91841 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:16:05 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91840 Man©hesterU, +1 :haha:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91842 by ConditerDisabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:22:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91837 adrianis, "... ca MU e in finala CL? ..." - data cînd se va desfășura finala. :annoyed:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91843 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:24:12 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91836 LilVanO, da cit timp ai avut ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91844 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:25:03 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91838 RG_42, "... citeshte #91817 ..." - vrei sa fii DEX?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91845 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:25:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
NB to all :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91846 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:30:53 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Manchester United - Schalke (SatRip) http://www.torrentsmd.com/details.php?id=1089405


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91847 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:46:54 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ska noi pahodu in finala jucam in ekipamentu alb...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91848 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-05 00:47:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91847 DaMoN, "... pahodu in finala jucam in ekipamentu alb... ..." - nu pahodu da tak tocino:)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91849 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:52:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91718 MrBean, "... Atmosfera va fi la maxim pe Old Trafford!!! GG UNITED!!!
..." - mai mare era la champions :P

#91717 Male, "... okinka singur nu stie pe cine-l vre ..." - precis nu pi tini :beee:

#91710 Man©hesterU, "... tu numa antrenament de lodarit ai ..." - ugu shi asta :teeth:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91850 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-05 00:53:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91847 DaMoN, aaaa asta nu prea bine, am pierdut odata in alb :((


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 3679 3680 3681 3682 3683 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.