Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91701 by DaMoN (There's Only One United) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:56:08 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91697 okinkasashka, tei uitat la fiecare din lista di undei sau tsii minte? :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91702 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:58:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91701 DaMoN, "... tsii minte ..." - nea tsin minteca doar danila era xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91703 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 17:59:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91700 LLIAKAL, siti fashi tu griji de teze, adreseazate dupa ajutor la studenti dealde ochinka jikusor :D:D ei te pot sfatui foarte bine cum sa dai si tezele si la futbol sa te uiti :))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91704 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:00:32 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91658 fredriksson, "... siti fashi tu griji de teze, adreseazate dupa ajutor la studenti dealde ochinka jikusor ei te pot sfatui foarte bine cum sa dai si tezele si la futbol sa te uiti ) ..." - chiar no stress, prosta treb si pentru asta oleak de timp sa am ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91705 by Male (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:07:26 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91673 okinkasashka, "... Manuel Neuer tells Manchester United AGAIN that he doesn't want to join them ..." - POSHOL TI :)) KOZEL :) LA ASHA CLUB TREBUIE SA TE ROGI CA SA AJUNGI!!


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91706 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:09:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91705 Male, a inhatat goluri de la UTD si de asta, sa nu luat nimic era deodata sa sara peste caluts


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91707 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:10:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91660 Male, "... POSHOL TI ) KOZEL LA ASHA CLUB TREBUIE SA TE ROGI CA SA AJUNGI!! ..." - mi'e mi se intoarce de dinsu deja.. asa de increzut in sine fix ca si Akinfeev si iata unde o dus asta ))

Ori Stekelenburg ori Adler, voi fi fericit sa'i vad pe unul din acestia la United :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91708 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:29:08 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91707 LLIAKAL, "... mi'e mi se intoarce de dinsu dej ..." - si mie tot, dar noi de obicei cumparam jucatorii care impotriva noastra joaca bine


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91709 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:32:55 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:lol: ... hai lasati ... ashas multi nemti ... el ii ft. bun portar ... nu vre nu vre ... las sa steie acolo ... o sa mai anine vreo 2-3 goluri azi , si in generel o sa ii curga tecika cind o sa auda de Red Army :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91710 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-04 18:47:16 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91699 okinkasashka, "... - plia shi eu am . ..." - si antrenament ai tu wei calicule,tu numa antrenament de lodarit ai:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91711 by marius55555 (Arsenaloholic) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:55:18 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top


:rofl:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#91712 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 18:57:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91711 marius55555,..........

:haha:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91713 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-04 19:04:27 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91700 LLIAKAL, lasa we femeia'n pace, nu vezi ca deja ii bata :sarcastic:

#91705 Male, fii atent ca acus ai mai supara pe cineva...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91714 by KonigS (CFC) (0 mesaje) at 2011-05-04 19:51:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91696 FenixXx, şi caţ pe aişia :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91715 by Male (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:01:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91713 sckorpyons, "... #91705 Male, fii atent ca acus ai mai supara pe cineva... ..." - pe cine sa-l supar pe Noier?)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91716 by sckorp19ns Club de sah si dame (Pride! Manchester is RED) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:09:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91715 Male, pe Okinka, el il vroia tare la United :D

#91715 Male, pe Okinka, el il vroia tare la United :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91717 by Male (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:21:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ei)
okinka singur nu stie pe cine-l vre :))

United azi orikum cistiga Owen zabiot!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91718 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:30:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91717 Male, "... Owen zabiot! ..." - speram, el zicea ca va marca un gol important, ian sa vedem :)

Atmosfera va fi la maxim pe Old Trafford!!! GG UNITED!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91719 by Antipod (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:47:15 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Van der Sar, Rafael, Evans, Smalling, O’Shea, Nani, Gibson, Scholes, Anderson, Valencia, Berbatov.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91720 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:51:34 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
edit

Editat de către ShytteR11 la 2011-05-04 21:07:06




Mesaj util ?   Da   1 puncte
#91721 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:52:13 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91719 Antipod, shii asta ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91722 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:54:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91718 MrBean, "... speram, el zicea ca va marca un gol important, ian sa vedem ..." - daca bate un gol in finala si cistigam apu contract pojizneno ii fasem :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91723 by Antipod (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-04 20:56:42 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91721 eisenhower, CONFIRMED LINE-UP: UNITED vs Schalke - de pe http://therepublikofmancunia.com/

#91720 ShytteR11, a mea e 100% , a ta nu.
Nu duce in eroare lumea :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91724 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-04 21:01:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
plia .... am vrut sa vad ce face Owen azi ... Gibson nax lo ma pus :borascincet:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91725 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-04 21:08:05 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91723 Antipod, a ta e corecta -



Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 3672 3673 3674 3675 3676 3677 3678 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.