Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91526 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-05-03 15:40:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91520 MrBean, "... saracu fan lau dat jos :D ..." - am vazut si eu faza:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91527 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 16:13:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
SAF press conf: Rooney didn't train because of tight hamstring


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91528 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 16:17:57 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
http://www.youtube.com/watch?v=yZobrNI2yC4 iaka asa va fi cu Barca si anu asta, si Scholes e legenda ManUtd!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91529 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 16:20:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
По данным The Sunday Express, «Манчестер Юнайтед» может пытаться заполучить полузащитника «Тоттенхэма» Луку Модрича, если не удастся приобрести хавбека «Интера» Уэсли Снейдера.



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91530 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:04:50 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91529 okinkasashka, "... Луку Модрича, если не удастся приобрести хавбека «Интера» Уэсли Снейдера. ..." - si normal ca Sneijder este prima tinta, eu credca totul depinde de noi, el vrea, ramine doar de inteles cu paralele


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91531 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:10:55 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Представители сразу нескольких английских клубов, включая "Манчестер Юнайтед", посетили матч испанской Примеры между "Эспаньолом" и "Атлетиком" из Бильбао.
Как сообщает Sky Sports, на трибунах стадиона "Корнелья-Эль Прат" в понедельник вечером был замечен брат сэра Алекса Фергюсона, Мартин Фергюсон, работающий в "Юнайтед" на должности "разведчика".

Компанию брату главного тренера "красных дьяволов" составили Харри Рэднапп, возглавляющий "Тоттенхэм", наставник "Фулхэма" Марк Хьюз, а также рулевой "Эвертона" Дэвид Мойес.

По информации испанской прессы представители английских клубов просматривал и в деле таких игроков, как Карлос Камени, Пабло Освальдо, Хосе Кальехон, Хави Мартинес и Икер Муниаин. Возможно кто-то их них сможет продолжить карьеру в Премьер-Лиге.


#91530 SirAlex, "... ramine doar de inteles cu paralele ..." - deamu vom vedea ...pi cine :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91532 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:13:14 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91531 okinkasashka, "... Карлос Камени, Пабло Освальдо, Хосе Кальехон, Хави Мартинес и Икер Муниаин ..." - oi ple si zveozduri :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91533 by scaun (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:29:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
NU mai bine Snejder decit acela din Tottenham!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91534 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:31:01 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Inter Milan ace Sneijder makes it clear he wants Man Utd move


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91535 by Abercromb (haţker) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:34:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91534 okinkasashka, "... Inter Milan ace Sneijder makes it clear he wants Man Utd move ..." - săx :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91536 by serii91 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:38:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
oameni buni da unde spoate de uitat in local spre exemplu duminica meciul manchester united-chelsea?? in ce local la noi poti privi meciurile?? este un meci decisiv in campionat sh vreu ku prieteni, fanii lu MU s ne uitam uneva


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91537 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:40:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91535 IanRos, inca nu :mosking:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91538 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:42:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91536 serii91, "... fanii lu MU s ne uitam uneva ..." - Offside vor fi ..totsi fanii lu united .. :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91539 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 17:59:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91538 okinkasashka, dar pe miine nu facem lista?, nu ne stringem?? :| :| :|




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91540 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 18:07:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91536 serii91, Champions Club> Elat, et.5.......... Offside, bulevardu Dacia :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91541 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-05-03 18:17:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91539 Man_United1878, "... nu ne stringem?? ..." - hz ..o sa vad ...depinde de dispo...!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91542 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-03 18:31:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91496 okinkasashka, gggg


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91543 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 19:04:24 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Оуэн: Чичарито — моя улучшенная версия :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91544 by Abercromb (haţker) (0 mesaje) at 2011-05-03 19:19:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91543 eisenhower, "... Чичарито ..." - :sublaptop:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91545 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:09:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
"Барселона" и "Реал" могут сыграть под проливным дождём .. so zîs cu "El Classico" :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91546 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:15:10 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91545 eisenhower, ar să fie și mai multă measă :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91547 by scaun (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:38:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91545 eisenhower, Da care EL CLASSICO...aici o sa fie patinaj artistic daca vor juca pe ploaie :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91548 by eisenhowerDisabled (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:43:46 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91547 scaun, poate a anina in nas Pedro vreo doua ... ca merita .... + Alves ... )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91549 by bonnie (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:47:53 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91541 okinkasashka, "... . nu ne stringem?? ..." - hz ..o sa vad ...depinde de dispo...! ..." - da dak nu te duci tu nu s duce nimeni sau ce?))))
http://www.youtube.com/watch?v=dFc8vm_x070&feature=player_embedded


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91550 by scaun (User) (0 mesaje) at 2011-05-03 20:51:21 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91548 eisenhower, Da si pe linga acestea inca vreo 2 cartele galbene ca sa ne fie mai usor in finala daca o sa iesim...dar cred ca la sigur, trebuie sa iesim..)))


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 3663 3664 3665 3666 3667 3668 3669 3670 3671 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.