Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91301 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:56:36 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91279 tupac2, aku e 1-1 la faza de penalty ? :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91302 by sharkboy25 (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:03:30 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ska! So pus cu curu in poarta Ars....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91303 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:04:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
tre de rupt chefalu si totul va fi bine ..
ma uit la fata lui SAF se vede ca baietii a so primeasca in vestiar)))))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91304 by sergiu27 (We're United|ReDDeviL) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:04:09 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
pleaaaa (


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91305 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:04:23 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
rezultat 100% just...la mai mult nici nu s-a putut pretinde...


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#91306 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:05:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91301 djforce, da 1-1 dar la Vidic era si roshu !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91307 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:05:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91301 djforce, "... 1-1 la faza de penalty ..." - asa e penalty impotriva noastra acum ce au de spus lingai ceia cu limba lunga , s-a gresit si impotriva noasrta asa ca sa nu-i mai aud ca-mi f_t capu de ajutor


am fost praf azi , n-am aratat nimic

#91306 tupac2, "... dar la Vidic era si roshu ! ..." - si la aarsenal osu owen iesea singur cu portaru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91308 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:06:28 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91306 tupac2, care roshu ?? da la luiz nu a fost roshu in meciu cu noi ??


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91309 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:06:48 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Îmi pare nespus de rău dar nu-i nimic pierdut.Curaj.Nici pe departe nu meritaţi să rămîneţi fără campionat.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91310 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:07:29 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91305 Aligy, "... .la mai mult nici nu s-a putut pretinde... ..." - dupa meciul de azi da !!!! no coment .... da in rest ? ce nu putem pretinde la un 19 ? :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91311 by Tessaiga (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:07:41 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Trist, dar ce sa-i faci ... speram la un meci mai bun cu chelsea si totul va fi ok, inca nu sa hotarit nimic :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91312 by tupac2 (Addicted to Chelsea&Cavs) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:08:47 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91308 fredriksson, "... da la luiz nu a fost roshu in meciu cu noi ..." - poate a fost !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91313 by Abercromb (haţker) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:09:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Nu-i nimic băieți, totul merge înainte, pe unde mai rău, pe unde mai bine , dar totuși GGMU!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91314 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:09:35 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
credca ca chelsea o sa fie cea care ii trebuie puncte si nu noi, asa ca va fit otul bine, cu nani si valencia din start plus cu carrick si fletcher la mijloc

#91312 tupac2, pai de ce nu spui si aici cuvinul POATE ??


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91315 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:10:24 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91310 djforce, "... da in rest ? ..." - n-am vorbit in general,m-am referit la meciul de azi..dar si asa e cam umilitor sa cistigi titlul pierzind in deplasare de la Chelsea,Liverpool si Arsenal....in fine,cred ca ii vom sparge pe Chelsea acasa :)...dar cu asa joaca cum azi,sintem measo pentru Barcelona


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91316 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:11:16 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
in meciul cu chelsea trebu un 4-3-3 cu nani-rooney- valencia


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91317 by sergiu27 (We're United|ReDDeviL) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:12:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
valencia trebuia scos in primii 11 ..anderson slab de tot !


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91318 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:13:34 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91317 sergiu27, aha :( trebuia mai mult presing, cu mult mia mult, si park cam neinspirat si cam ceda fizik


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91319 by DENNIS_7 (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:14:53 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Tacs. Se dicide totul pe Old Traford :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91320 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:15:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Bun meci... in traditiile EPL'ului..
putea fi si mai frumos meciul, insa e sfirsit de sezon si toti sunt cam obositi..

Oricum nu cred sa pierdeti titlul anul asta... succese si ne vedem la anul, adik in sezonul urmator :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91321 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:15:59 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91315 Aligy, "... dar si asa e cam umilitor sa cistigi titlul pierzind in deplasare de la Chelsea,Liverpool si Arsenal... ..." - ogo ce alintati suntem :-) sa vezi asa comentariu in orice alt campionat... :-)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91322 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:17:01 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91315 Aligy, "... .dar cu asa joaca cum azi,sintem measo pentru Barcelona ..." - hz si se intimpla cu echipa asta, cu everton morti, cu shalker formidabili, iar astazi jalnici total, foarte frustrat de elul cum sau preagtit de meci, relaxati tot, si SAF plia o jucat la egal ppc, da spunea ca venim sa batem , nici o staruinta n-am vazut , numai fabio alerga

iaca acum baieti se poate de zis ca ni-am bagat intr-un kkt tare mare singuri pe noi , tare dezamagit de modul cum dam puncte cu newcastle cu Arsenal , dam nii pox de CL acum vreau mai repede sa vina meciul cu chelsea , dar pipet sinrtem cu moralul la pamint , mai in scurt eu is in soic cum noi e permitem in aa sezon important sa pierdem cu atita usurinta in fata unor asdversari cu mult sub stadartu nostru


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91323 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:24:56 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91321 djforce, e doar opinia mea,ai tot dreptul sa o contestezi :)



#91322 mcalex89, "... iaca acum baieti se poate de zis ca ni-am bagat intr-un kkt tare mare singuri pe noi ..." -mde,Chelsea daca nu ma gresesc era la un moment dat cu 10-12 puncte in urma noastra,acuma iata ca are pretentsii la titlu,asta ma ataca tare....dar pe Old Trafford nu-i vad cistigind meciul nicicum..hatea stai..nuu..am uitat ca golurile din offside tot se socot si ca pentru ca sa fie validat golul e suficient ca mingea sa treaca 80 % de linia portii (C)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91324 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:28:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
eu am asa o presimtire ca daca joaca luiz in meciu cu noi va avea rosu :) nustiu dar asa simt eu, ramine de vazut


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91325 by MrBean (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 18:30:49 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
parca ziceau ca Fletcher va juca, mda...


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 3660 3661 3662 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.