Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#91226 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:10:19 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
el tine ku real shi daka ar iesi in finala MU vs real ar fi kruta :D:D da nu barca asta levaia :D:D

arsenal trebuie sa arate :boyflag: :boyflag: :boyflag: :boyflag: :boyflag: :boyflag:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91227 by totenham (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:12:12 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sorry fraţilor,am făcut ce-am putut dar asta-i realitatea!Am fost furaţi la drumu mare.Succes pentru azi.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91228 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:12:54 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91182 totenham, thx :wink:



fabio kzdm!!!!! bateoooo :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91229 by Abercromb (haţker) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:31:24 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
frumoasa cursa lu nani :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91230 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:33:02 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
we un link la ITV sau ceva ro ... ca asta de la sport 1 e tine cu ursu :-D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91231 by NeverHood (Uploader) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:38:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Часики  :mml:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91232 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:43:38 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
lucky Vida...deja trebuia rosu sa aiba..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91233 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:46:22 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
si eliminare si rosu tre sa fie ? :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91234 by djforce (One Love One United) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:47:12 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91188 crazysink, "... si eliminare si rosu tre sa fie ? ..." - :-D da !!! dar de dorit la arsenal :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91235 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:49:26 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
pi*** arbitru, galben Roo ? fuck


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91236 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:57:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
arbitru tot vrea sa joace,, ii pun o piva daka tot asa o sa fie :D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91237 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:58:25 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
baieti .. cum a fost prima repriza?? se poate un comment ????
nu am reusit sa il vad(


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91238 by Aligy (Red Devil) (0 mesaje) at 2011-05-01 16:58:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91237 Sabotaj, bullshit...mi-e rusine ca e inca 0-0..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91239 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:00:11 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
edit


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91240 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:00:13 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
penalti trebuea sa fie :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91241 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:00:31 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91192 Sabotaj, privet... arsenal: shoot on target: 0 shoots of : 5
MU shoots on target 3 shoots of 1 mai bun e la noi l) shi posesia undeva 65 la 35 aici ars. e mai buna.. dar nu ash spune :wink:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91242 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:00:44 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91239 ShytteR11, si la noi si la ei )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91243 by Sabotaj (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:01:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
deci sa ma igrijorez sau nu?
p.s. Hristos a inviat :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91244 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:01:07 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91223 mcalex89, "... pregatitiva de greseli de arbitraj baieti ..." - :yes:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91245 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:01:45 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
fanii lui ars: #73237
Ma rup fanii lu Mu , tipa nu o fost galben la Rooney ....

RO4U VIDIC pl*a !!!

:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91246 by Man_United1878Disabled (Power User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:02:01 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91198 Sabotaj, hz.. daka va fi tot asa a II repriza shi arbitru sa fie loh, ap nu ingrijora.. :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91247 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:03:32 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91243 Sabotaj, "... ma igrijorez ..." - ar trebui prima repriza n-am jucat nimic

Anderson ska ka deobicei nare udar intrinsu nish o putulika :annoyed:


e clar am venit sa scoate m egal , asta e tactica lui SAF pe azi , sa jucam nr 2 cum am facuto in cupa


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91248 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:03:58 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91247 mcalex89, parca se teme sa loveasca ple


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91249 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:07:17 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Giggs azi va juca stie cineva ???


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#91250 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-05-01 17:08:33 (790 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#91249 ShytteR11, nu(


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 3649 3650 3651 3652 3653 3654 3655 3656 3657 3658 3659 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.