Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90951 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:10:39 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90950 fredriksson, "... graesc cu un roamas in facebook acum, simi spune ca realu si barcelona si cele mai bune din europa :D ea lingai de oameni ple ..." - dapu ei de unde sug apu acolo lauda :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90952 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:14:22 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Barceloina deacort da Real kakova h__a , sio facut ma rog , o cumparat zviozduri si deamu is cei mai buni


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90953 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:16:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90952 mcalex89, dap asta shii pontu cai fan real madrid, si inca si milan :D si chelsea :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90954 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:16:36 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90952 mcalex89, obsedati sunt peste tot


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90955 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:18:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90953 fredriksson, "... dap asta shii pontu cai fan real madrid, si inca si milan :D si chelsea :D ..." - dapu eu si spun, ei de unde sug de acolo si ling :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90956 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:19:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90953 fredriksson, "... fan real madrid, si inca si milan :D si chelsea :D ..." - udalestil din druji :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90957 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:26:20 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90953 fredriksson, romanasii astia prin skype ma gasesc uneori si incep discutia despre fotbal, si deodata ii intreb: Varzelona?? daca da, atunci nu mai discutam, bye bye :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90958 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:27:14 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90957 imeem, "... romanasii ..." - nishte downi prosti ... nus prishep in nica .. de fotbal nu mai vorbim :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90959 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:27:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90957 imeem, eu ma cetuiesck cu el din 2006, e setatean al suediei de prin 89, eu ii zic ca daca qpr sau cardiff, dar pina la urma orisice echipa din championship se incordeaza mai tare face prapad in steaua lor :D

#90958 numismatyc, se pricep in unele cazuri, de gen suedia - moldova vs bosnia - romania: citez: moldova deja joaca mai bine ca romania :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90960 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:30:50 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90959 fredriksson, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90961 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:32:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90958 numismatyc, cu vreo 10 ani in urma si mai inainte era altfel, nu erau ei asa vyibistyie si atunci erau si rezultate.. nationala o ducea bine... acum in fiecare zi piz*abolesc la TV si pe internet si ridica Steaua in slavi citiva ani la rind, pe cind ea se tavaleste pe locul 5 :lol:
De aici si apar toti obsedatii la ei... cind ii auzi "Meeeeeffffiiiiiii.. incredibil" :sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90962 by fredriksson (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:33:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90961 imeem, ai uitat sa adaugi, messi de timisoara, busquets de ploiesti, si so on


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90963 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:36:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90962 fredriksson, :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90964 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:36:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90961 imeem, "... Meeeeeffffiiiiiii.. incredibil ..." - :subscaun: ....


ma mai uitam la ei cind juca odata Steaua si Rapid prin Europa si rupeau tot , pina la un moment dat cind o dat de Middlesbrough si so kkt Steaua (ei iau scos pe Rapid daca nu ma gresesc )...am uitat scoru da stiu ca aiurea au pierdut ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90965 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:40:50 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90964 numismatyc, "... cind o dat de Middlesbrough ..." - asta o fost o umilire totala :lol:

sh comentatorii lor rup trosu.. eu cind ma uit la Digisport, imi vine sa ma incretsesc :lol: In an, cind Eurosport transmiteau EPL, erau nishte comentatori ft buni.. In vara Digisport au platit mai mult si le-au furat drepturile de a transmite si acum pun niste comentatori de doi bani... iaka ce-i mentalitatea romanashilor din ziua de azi


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90966 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:41:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90965 imeem, "... ind Eurosport transmiteau EPL, erau nishte comentatori ft buni.. ..." - +1000, tare mii dor de comentyariile lor analitice , pe alocuri subiective dar foarte placute


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90967 by RoarPride (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 00:57:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
ManUtd= Champions league 2010/2011, Fc Porto=European League 2010/2011 (c) nu tin minte cine spusese asta, dar vad ca are dreptate :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90968 by Sunseeker (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:05:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90964 numismatyc, avataru rupe :lol:


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90969 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:07:21 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90968 Sunseeker, l-am modificat ... thx ... :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90970 by Sunseeker (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:14:42 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90969 numismatyc, CR si Indzagi fumeaza nervos in colt dupa "Super Simularea" lui Alves :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90971 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:18:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90970 Sunseeker, asheia demu ii istorie ... :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90972 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:21:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90968 Sunseeker, "... avataru rupe :lol: ..." - +1 :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90973 by Sorek (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-29 01:32:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Vad ca oamenii au ramas profund dezamagiti dupa meciul de eri, numai avatare de genul oscar :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90974 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-29 02:39:15 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top


:rofl:


Mesaj util ?   Da   3 puncte
#90975 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-29 02:43:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90974 imeem, -- your beautiful
--i know :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 3647 3648 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.