Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90901 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:52:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90900 Dennnny, "... mult o sa se gindeasca ..." - el de obicei asa si face ,dar citeodata nush ce dracu il rupe ... la ce clouni are Barca ,100% e eliminat ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90902 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 17:54:23 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90901 numismatyc, "... la ce clouni are Barca ,100% e eliminat ... ..." - sa stii ca el daca loveste apu loveste da nu da ca Pepe pe de alaturea,Zabaleta si amuare cosmaruri acasa:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#90903 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:56:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90902 Man©hesterU, "... sa stii ca el daca loveste apu loveste da nu da ca Pepe pe de alaturea,Zabaleta si amuare cosmaruri acasa:sarcastic: ..." - :rofl:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90904 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-28 17:59:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90902 Man©hesterU, :D


:hump:  :hump:  :hump:  :hump:  :hump:  :hump:
:D:D:D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90905 by MonolQ (Uploader) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:12:54 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
asteptam finala


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90906 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:14:02 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90905 MonolQ, pe ce data e finala?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90907 by MonolQ (Uploader) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:16:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90906 ShytteR11, 28-05-2011


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90908 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:17:15 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Wazzaroon08  Wayne rooney
Hi tweeps just getting ready for royal wedding tomorrow  .... :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90909 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 18:18:34 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90907 MonolQ, "... 28-05-2011 ..." - ple starniu cai simbata ,stiu ca era pastaiana miercurea:)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90910 by MonolQ (Uploader) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:20:24 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90909 Man©hesterU, nare importanta ziua glavna sa ii mai rupa int odata MU pe Barcelona!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90911 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 18:22:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90910 MonolQ, "... glavna sa ii mai rupa int odata MU pe Barcelona!!! ..." - aghe astept si eu,revansa:devil:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90912 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:22:53 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
interesant film, recomand!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90913 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:25:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Бин Хаммам: никакого заговора в пользу "Барселоны" нет
Кандидат в президенты ФИФА Мохамед бин Хаммам прокомментировал заявления главного тренера мадридского "Реала" Жозе Моуринью, который после поражения в первом полуфинальном матче Лиги чемпионов с "Барселоной" со счётом 0:2 усмотрел заговор со стороны арбитров и УЕФА в пользу команды Пепа Гвардиолы.

"Это только предположения Жозе Моуринью. Я полагаю, что это был отличный матч, как я слышал, это была интересная игра", — цитирует бин Хаммама Sky Sports.

На вопрос, может ли иметь место заговор среди арбитров или руководства УЕФА в пользу "Барселоны", кандидат на пост президента ФИФА ответил: "На турнире такого уровня – нет. Я так не думаю".

In primul rind eu cred ca debilu ista nish nu are de unde sa stie , in al doilea rind dintre "не думаю"  si  "никакого заговора  нет" e diferenta foarte mare....

p.s. ciosuri pre-electorale ... Sa aiba shliushti din partea UEFA

Editat de către numismatyc la 2011-04-28 18:35:21




Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90914 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:26:49 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90913 numismatyc, schimba avataru punel pe alves :sarcastichand:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90915 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:27:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90914 crazysink, :D ... mai incolo .... din tai cu pedro ,shap alves ii urmatoru ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90916 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:33:28 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90909 Man©hesterU, "... ple starniu cai simbata ,stiu ca era pastaiana miercurea:) ..." - Uefa o schimbat simbata deamu sa se joace ca sa aiba mai multa audienta , ca miercuri e zi de lucru si multi nu reusesc :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90917 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-28 18:36:43 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90916 mcalex89, "... i multa audienta , ca miercuri e zi de lucru si multi nu reusesc :P ..." - sio facut sio dres da lu Platini tat i se prineste:sarcastic: o vrut el tare o finala Barca -Manchester:sarcastic: si i so prinit:sarcastic:

numa ca sineva cu sudoarea fruntii o ajuns,da sineva o fost tirit de urechi,cu roaba,trasa la buxir de arbitri:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90918 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-28 18:45:14 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90917 Man©hesterU, "... i,cu roaba,trasa la buxir de arbitri:sarcastic: ..." - sii drept ii drept :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90919 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 19:28:52 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Giggs misses Arsenal


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90920 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-28 19:43:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
This is what happens when U get TRANSFERRED from MAN UNITED to REAL MADRID




p.s. nice ))) istoria continuă CR..


Mesaj util ?   Da   4 puncte
#90921 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 19:58:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90919 crazysink, las să se odihnească puțin ....


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90922 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 20:04:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90921 numismatyc, "... las să se odihnească puțin .... ..." - cu 4lens si schalke va fi, asa cred :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90923 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 20:05:11 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90922 crazysink, asta la sigur ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90924 by crazysink (User) (0 mesaje) at 2011-04-28 20:06:17 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90923 numismatyc, "... asta la sigur )) ..." - daca Sir nu ii va veni in cap sal puie pe Gibson :)) cred ca sezonul sa terminat pentru el


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90925 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-28 20:09:14 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90924 crazysink, ple Gibson joacă cam aiurea ... nu cred că o să îl pună în primu 11 SAF în următoarele meciuri ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3628 3629 3630 3631 3632 3633 3634 3635 3636 3637 3638 3639 3640 3641 3642 3643 3644 3645 3646 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.