Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone

#0 by adrianis Donor (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2006-09-25 17:41:01 (1030 săptămâni în urmă) - [Link]Top




Editat de către adrianis la 2024-05-25 21:21:04




Mesaj util ?   Da   306 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3612 3613 3614 3615 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

#90501 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:03:57 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Fotbalistul olandez a dezmințit că se va despărți în vară de Internazionale Milano pentru un transfer la Manchester United; xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90502 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:05:29 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90501 okinkasashka, sursa :lol: ???


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90503 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:06:59 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90502 numismatyc, "... sursa ??? ..." - "Daily Okinkarito" :lol:


Mesaj util ?   Da   2 puncte
#90504 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:13:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90503 imeem, "... Daily Okinkarito ..." - nea
http://tv.eurosport.ro/football/storynews_sto2765334.shtml xD


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90505 by mcalex89 (We got 20, u mad ??) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:21:20 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90504 okinkasashka, "... http://tv.eurosport.ro/football/storynews_sto2765334.shtml xD ..." - :lol:
romanii o tradus asa


“Do I want to go to United? It’s a beautiful club,” he said. “But I’m fine in Milano and I’m not at the point to think about it.”

fine si fericit is doua lucruri diferite


Хочу ли я перейти в «Манчестер Юнайтед»? - Что ж, это прекрасный клуб. Но я неплохо себя чувствую в Милане, к тому же сейчас не лучшее время, чтобы думать о переходах».


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90506 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:30:06 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90505 mcalex89, "... Хочу ли я перейти в «Манчестер Юнайтед»? - Что ж, это прекрасный клуб. Но я неплохо себя чувствую в Милане, к тому же сейчас не лучшее время, чтобы думать о переходах». ..." - bablo sa shie ... o sa vina la noi ...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90507 by imeem (User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:45:31 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
edit


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90508 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:48:26 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
26 апреля 1902 года команда «Ньютон Хит» была официально ликвидирована, и клуб получил название «Манчестер Юнайтед»


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#90509 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:48:48 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90508 fanTiesto, dublare :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90510 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:51:12 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90508 fanTiesto, few tu vii azi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90511 by Man©hesterU ( Şap şei ganit că teo luat skoraia ) (1 mesaje) at 2011-04-26 19:51:34 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90509 numismatyc, "... dublare :lol: ..." - ban:sarcastic:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90512 by fanTiesto (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 19:52:01 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90465 okinkasashka, "... few tu vii azi? ..." - scuze dar nu pot sa vin :(


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90513 by 069967062 (User) (0 mesaje) at 2011-04-26 20:06:00 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Glory MU!!! :band: :clap: :clap: :clap:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90514 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-26 20:13:35 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
baieti sorry, din spisoku cela stergeti'ma, am primit o mica trauma la antrenament si mi'i greu sa ma deplasez..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90515 by okinkasashka (Fan Red Devils & J.Lorenzo) (0 mesaje) at 2011-04-26 20:17:42 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90514 LLIAKAL, "... am primit o mica trauma la antrenament si mi'i greu sa ma deplasez ..." - ni se incepe ...parca eshti o muie... xD ..iete in miini shi vino
p.s. eu mam pornit :P


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90516 by Lunatic (Kreatiff) (0 mesaje) at 2011-04-26 20:28:26 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Eu tot ies acuma. Sper sa mai fie cineva pe acolo la ora 9.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90517 by Rhaegar (Manchester United Fan) (0 mesaje) at 2011-04-26 20:46:10 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90515 okinkasashka, "... ni se incepe ...parca eshti o muie... xD ..." - hehe, sa fi fost in locul meu, nici la tastatura nu aveai sa ajungi ))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90518 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:10:07 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Букмекеры считают, что шансы на отставку Венгера выросли
Букмекерская контора William Hill считает, что вероятность отставки главного тренера «Арсенала» Арсена Венгера выросла. Сейчас коэффициент на это событие составляет 3.75, а еще недавно он равнялся 4.33.
По мнению William Hill, фаворитом на данную должность является Мартин О’Нил (11.0). Среди прочих кандидатов упоминаются Оуэн Койл, Хосеп Гвардиола, Жозе Моуринью и Гус Хиддинк.
Вместе с тем, аналитики предлагают коэффициент 1.25 за то, что француз продолжит работу с «канонирами» и в следующем сезоне.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90519 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:26:44 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
acus se incepe meciul succese Manchester United


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90520 by Dennnny (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:34:45 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
"Манчестер Юнайтед": Эдвин Ван дер Сар, Патрис Эвра, Рио Фердинанд, Неманья Видич, Фабио, Майкл Кэррик, Райан Гиггз, Пак Джи Сун, Антонио Валенсия, Хавьер Эрнандес, Уэйн Руни.
Запасные: Томаш Кушчак, Крис Смоллинг, Рафаэл, Джонни Эванс, Андерсон, Луиш Нани, Пол Скоулз.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90521 by SirAlex (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:35:37 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90520 Dennnny, Pahodu Fergie are incredere in echia care o scoso pe chefali


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90522 by TranceMan (User) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:41:58 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
baieti inafara de http://livetv.ru mai are cineva link? ca acol kam se blokeaza des


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90523 by ShytteR11 (MANCHESTER UNITED FAN) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:44:55 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top


#90522 TranceMan, http://tv-here.ru/


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90524 by numismatyc (Power User) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:47:47 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
la M1 arata ... :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#90525 by TataCelTare (Δ Ƶ Ŧ Σ ℜ ∅ Ŧ ℋ) (0 mesaje) at 2011-04-26 21:49:56 (791 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#90523 ShytteR11, de pe ce sursă/site ai făcut imaginea?

Succese!!! GGMU!!!


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 3612 3613 3614 3615 3616 3617 3618 3619 3620 3621 3622 3623 3624 3625 3626 3627 3628 3629 3630 ... 5755 5756 5757 5758 5759 5760 5761 5762 5763 5764
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Sport > Fotbal > Manchester United FanZone


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.