Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2026-06-16 06:47:50 (6 zile în urmă) - [Link]
#259897 LAimo, "... balabolism ..." - de sigur nu o face pentru gratis.

#259897 LAimo, "... recomended boratura lui pe yt ..." - pe yt? Prima data aud. La mine apar numai pe Facebook, acela cu beciul circular, spălătoria ceea de mașini și cei mai hârti agenti imobiliari)

#259898 PlacinteCuBranza, "... ruda cu mine ..." - condoleanțe. Eu tot am o rudă ( nu numai una), care fapaeste la Șoșoacă, Georgescu și Costiuc




Mesaj util ?   Da   2 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2474 2475 2476 2477 2478 2479 2480 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2492 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#62051 by _ILiuHa_ (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-25 23:15:46 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62049 Richard_Durand, :beee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62052 by likusca Drivers Club (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-25 23:15:52 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62050 Lil_Cool, da si at home you can't?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62053 by LilCool (RMA) (0 mesaje) at 2013-03-25 23:16:27 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62052 likusca, mai tare ma inervez!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62054 by Сrowned (Izikatka) (0 mesaje) at 2013-03-25 23:17:49 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62051 _ILiuHa_, Terminator ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62055 by Mitruţ Volei ClubParticipant la concursul Poetry ContestCel mai bun bucătar (So Strong [Inpetto Remix]) (0 mesaje) at 2013-03-25 23:18:22 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62047 _ILiuHa_, Abrevieri ? Nu, n'am audzât :/


Mesaj util ?   Da   1 puncte
#62056 by V!ckNetParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesignerParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament () (2 mesaje) at 2013-03-25 23:20:01 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62046 malish55, "... Panalu-i plin cu flamastere :sarcastichand: ..." - aga ) ne lămurim repede :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62057 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-26 00:05:55 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62047 _ILiuHa_, ai perdut strahu :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62058 by kserjiu (Brrrrr) (0 mesaje) at 2013-03-26 07:14:20 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:rage: Ninje s#ka , di az noaptea di la 1 ninje


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62059 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-26 07:15:16 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62058 kserjiu, am văzut cînd mam trezit și leva afară ,frig iarna nu pute să ningă so trezit primăvara :ragetext:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62060 by Sllayer (Stay Tunned) (0 mesaje) at 2013-03-26 09:44:15 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
De la System la 2013-03-26 00:17:02 (9 ore în urmă) GMT
Your torrent uploading ban has been removed. Please keep in your best behaviour from now on.
:ae:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62061 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-26 09:52:09 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62058 kserjiu, "... di la 1 ninje ..." - de la 12 )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62062 by Сrowned (Izikatka) (0 mesaje) at 2013-03-26 11:21:09 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
3 zile ninge


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62063 by G_v1ktor (ᴛʜᴇ ᴋɪɴɢ) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:24:03 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Am fujit de la lectii :mercurywin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62064 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:24:56 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62063 G_v1ktor, "... Am fujit de la lectii ..." - :rofl: eu niş nu m'am dus


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62065 by G_v1ktor (ᴛʜᴇ ᴋɪɴɢ) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:26:13 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62064 Adadanu, Eu ma simt rau :stare:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62066 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:26:50 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62065 G_v1ktor, "... Eu ma simt rau ..." - puteai să-ţi cer voie dac' te simţi rău fără să fugi )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62067 by G_v1ktor (ᴛʜᴇ ᴋɪɴɢ) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:27:35 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62066 Adadanu, Asta si am facut :trolldad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62068 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:32:44 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62063 G_v1ktor, "... Am fujit de la lectii ..." - când ai să ai vreo 23-25 de ani, o să vrei să te duci la ore, dar nu o să poți. Asta așa, în loc de motivație.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62069 by G_v1ktor (ᴛʜᴇ ᴋɪɴɢ) (0 mesaje) at 2013-03-26 12:35:45 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62068 Jonothan, Pai daca am lectii cu profesori normali ...nu ma duc nicaieri dar daca se nimeresc :jackie: Pai nu prea am placerea sa stau ...ascult dar...
Si m-am dus ca ma simteam rau (sunt racit ) :truestory:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62070 by Schmitzun (Epic Politics Man) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:08:18 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62068 Jonothan, "... când ai să ai vreo 23-25 de ani, o să vrei să te duci la ore, dar nu o să poți.  ..." - nu-s deacord cu partea cu vârsta, însă per total



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62071 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:12:47 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62070 Schmitzun, "... partea cu vârsta ..." - făcut trimitere la mine ))

Cu toate că nu am fugit de la ore, până în a 12-a, începând cu a 11-a, am observat că nu-i motivație. Nu am atras atenția, acum însă, regret. dar ce să-i faci, mergem înainte și învățăm din greșeli. )))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62072 by Nero17md (Power User) (1 mesaje) at 2013-03-26 13:15:01 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Baieti unde gasesc asa gen in Chisinau
http://us.asos.com/ASOS-Cargo-Pant/zlmtn/?iid=2591490&cid=4910&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=-1&clr=Stone&mporgp=L0FTT1MvQVNPUy1DYXJnby1Ucm91c2VyL1Byb2Qv


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62073 by Schmitzun (Epic Politics Man) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:35:36 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62071 Jonothan, în clasele primare am fost bolnăvicios, apoi am început să chiulesc. După liceu nu am continuat studiile, ci am activat în cadrul câmpului muncii aproximativ 3 - 4 ani. Doar după asta am început studiile superioare. Semestrul curent, este primul din viața mea absolut fără nici o absență. Din 7 obiecte sunt eliberat la 6 examene. Nu încerc să concurez în arta măsurării penisului cu alții. Concurez singur cu mine. :)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62074 by Jonothan (Bye Bye TMD) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:44:14 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62073 Schmitzun, "... Din 7 obiecte sunt eliberat la 6 examene ..." - de-ar fi la fel și la institutul unde îmi fac și eu studiile... Am impresia, uneori, că examenele sunt zilele oficiale în care se dau bani, sau mai bine zis, moticul pentru care să se dea bani, aka mită.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#62075 by Schmitzun (Epic Politics Man) (0 mesaje) at 2013-03-26 13:49:31 (690 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#62074 Jonothan, de ce nu iei atitudine ? Fie dictofon în buzunar sau altă modalitate de încriminare a cadrelor didactice corupte. După ce-l înregistrezi chiar tu poți să-i ceri recompensă financiară dacă nu dorește să fie demascat în fața organelor de ordine. Totuși, consider etic, ba chiar obligația morală să înștiințezi autoritățile competente, dar doar după ce faci rost de probe. Nu-ți fie frică de ei, fă-i pe dânșii să le fie frică de tine. Pot să-ți ofer și exemplu. Sper că ai PM-ul deschis.


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2474 2475 2476 2477 2478 2479 2480 2481 2482 2483 2484 2485 2486 2487 2488 2489 2490 2491 2492 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.