Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2026-06-16 06:47:50 (6 zile în urmă) - [Link]
#259897 LAimo, "... balabolism ..." - de sigur nu o face pentru gratis.

#259897 LAimo, "... recomended boratura lui pe yt ..." - pe yt? Prima data aud. La mine apar numai pe Facebook, acela cu beciul circular, spălătoria ceea de mașini și cei mai hârti agenti imobiliari)

#259898 PlacinteCuBranza, "... ruda cu mine ..." - condoleanțe. Eu tot am o rudă ( nu numai una), care fapaeste la Șoșoacă, Georgescu și Costiuc




Mesaj util ?   Da   2 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2468 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2476 2477 2478 2479 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#61726 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:20:40 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61725 likusca, "... cum ii dzzishe ..." - ZORilița :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61727 by likusca Drivers Club (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:23:59 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61726 KingAlex, "... ZORilița ..." - maninca pizza :D

http://www.flickr.com/photos/77502178@N03/6956126114/in/photostream/ mi-am adus aminte de masina tatalui !! asta raritet !! MB C220CDI 1998 cu full complect ! la modelul 1998 vine hodovaya ca la W124
Am dato cu 5500euro ieftin pptz ca luasem ML-u si trebuiau bani ! avea 175 000km


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61728 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:26:57 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61727 likusca, "... http://www.flickr.com/photos/77502178@N03/6956126114/in/photostream/ mi-am adus aminte de masina tatalui !! asta raritet !! MB C220CDI 1998 cu full complect ! la modelul 1998 vine hodovaya ca la W124
Am dato cu 5500euro ieftin pptz ca luasem ML-u si trebuiau bani ! avea 175 000km ..." - și?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61729 by System at 2013-03-23 13:27:13 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61725 likusca, liuba :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61730 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:28:41 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61725 likusca, "... tei impartasit ..." - da )

#61725 likusca, "... tata so facut drobrii ..." - :cake:

#61725 likusca, "... vreu sa ma uit la svati ..." - eu mă uit house :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61731 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:29:57 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Sîmbătă :sweetjesusface:
Norok :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61732 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:31:31 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61731 BraveBoy, "... Sîmbătă ..." - șii cu tine? :trolldad:

#61731 BraveBoy, "... Norok ..." - noroc


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61733 by likusca Drivers Club (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:32:06 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61728 D!mka, haroshaya !!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61734 by WooFer (【=◈︿◈=】) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:33:45 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61731 BraveBoy, :hello:

Și făceț? Cum la voi?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61735 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:34:27 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Ce faceți? :crazy:
.



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61736 by WooFer (【=◈︿◈=】) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:35:50 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61693 BraveBoy, FIFA 13, tu?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61737 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:36:15 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61694 WooFer, "... tu? ..." - 8 ball :okay:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61738 by WooFer (【=◈︿◈=】) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:36:53 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61737 BraveBoy, oo jucăm? demult nam jucat


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61739 by BraveBoyParticipant la concursul Fotografi AmatoriDesigner (*ᴀɴʏᴛɪᴍᴇ ɪs ʜᴏᴜsᴇ ᴛɪᴍᴇ) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:40:14 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61696 WooFer, "... oo jucăm? ..." - o să-ți scriu în PM cînd voi termina turneul..


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61740 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:56:56 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61611 D!mka, "... schimbă mîina :trolldad: ..." - :submasa: tu eri ai băut ceva super
ai trăsnito ca nuca de perete

așa pagodă ninge,soare,vînt,ninge și ar


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61741 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-23 13:59:05 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61740 SkyOne, citește tăt, acolo și mai ceva este :sarcastic:
tu ce mai faci?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61742 by papushika18 Volei ClubDesignerMuzicianParticipant la concursul Counter-Strike Masters Tournament (meow) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:00:03 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top




:girlsigh:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61743 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:02:39 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61741 KingAlex, "... tu ce mai faci? ..." - da am fost eri la un verișor și am rămas acolo și o înghețat poarta )) de asta am stat pînă la 12 la el și așa un vînt că nici focu ceva să pui să se dezghețe nu puteai și încă roata so spart o zi cu ghinion :ragemega:
tu ?

http://m.protv.md/stiri/divertisment/care-cutie-de-viteze-e-mai-buna-uite-cum-au-incercat-andrei-tabuica.html#
lam invitat pe interpertul :fuckthatbitch:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61744 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:03:00 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61740 SkyOne, "... :submasa: tu eri ai băut ceva super ..." - pîn la 7 dimineața)) trebuia să fiu azi la muncă, dar n-a fost să fie xD

#61740 SkyOne, "... ai trăsnito ca nuca de perete ..." - :beee: și-nțăleji tu))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61745 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:09:44 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61744 D!mka, "... și-nțăleji tu)) ..." - :D

#61744 D!mka, "... pîn la 7 dimineața)) ..." - nu-i rău ))

#61741 KingAlex, "... citește tăt, ..." - lenea îi cucoană mare ))

#61744 D!mka, ce font e folosit pe avă la D!mka ^_^ ??


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61746 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:15:19 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61745 SkyOne, "... ce font e folosit pe avă la D!mka ^_^ ?? ..." - Times New Roman


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61747 by D!mka (Mai degrabă să taci, decât să fii ecou) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:16:10 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61745 SkyOne, "... nu-i rău )) ..." - cam rău)) aabia îmi revin


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61748 by SkyOne (EDU| Gamer ) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:19:25 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61747 D!mka, moare ajută sau minerală dacă nu țîi jăli șî mîine acasă ap poxmeliu ajiuta :lol:

#61746 KingAlex, :thx: sașka


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61749 by K!ng Drivers ClubMuzician (Fiat justitia, et pereat mundus) (0 mesaje) at 2013-03-23 14:19:54 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61748 SkyOne, te apuci să faci avatare? :trolldad: dacă da, fă și mii :grin:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61750 by System at 2013-03-23 14:21:05 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
:beee:


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2468 2469 2470 2471 2472 2473 2474 2475 2476 2477 2478 2479 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.