Forum Index > Chat > Boys Community!

#0 by V!ckNet () (2 mesaje) at 2011-02-19 09:30:27 (800 săptămâni în urmă) - [Link]Top
Aspirin DISABLED!

Editat de către V!ckNet la 2022-03-24 17:45:36




Mesaj util ?   Da   458 puncte

Top mesaje

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2026-06-16 06:47:50 (5 zile în urmă) - [Link]
#259897 LAimo, "... balabolism ..." - de sigur nu o face pentru gratis.

#259897 LAimo, "... recomended boratura lui pe yt ..." - pe yt? Prima data aud. La mine apar numai pe Facebook, acela cu beciul circular, spălătoria ceea de mașini și cei mai hârti agenti imobiliari)

#259898 PlacinteCuBranza, "... ruda cu mine ..." - condoleanțe. Eu tot am o rudă ( nu numai una), care fapaeste la Șoșoacă, Georgescu și Costiuc




Mesaj util ?   Da   2 puncte

By Aspirant (武士道) (2 mesaje) at 2025-12-20 10:13:32 (26 săptămâni în urmă) - [Link]
#259849 V!ckNet, Vikya da si ti ai pus flag LGBT?




Mesaj util ?   Da   6 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2450 2451 2452 2453 2454 2455 2456 2457 2458 2459 2460 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2468 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

#61451 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:34:05 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61448 TVUnique, "... noroc ..." - :bye:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61452 by TVUnique (777) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:35:30 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61451 Adadanu, http://zamolxismd.org/m/i.imgur.com/2TeUj3Z.jpg
Cf?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61453 by TVOne (Finul lui ) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:35:38 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61448 TVUnique, "... noroc ..." - hi

Este vriun purtător de Zte Blade 3 aici ? :look:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61454 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:35:42 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61450 ZOR, da cind PB de-am nui :troll:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61455 by Adstec (Power User) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:36:16 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61448 TVUnique, "... noroc ..." - zdr :ilied:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61456 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:36:22 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61452 TVUnique, "... http://zamolxismd.org/m/i.imgur.com/2TeUj3Z.jpg ..." - :cake:


#61452 TVUnique, "... Cf? ..." - caut ceva filme , tu ? )


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61457 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:36:41 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61456 Adadanu, сваты


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61458 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:39:41 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61457 Sexmashine, "... сваты ..." - din ce fac ruşii mă uit doar univer :derprich:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61459 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:40:03 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61458 Adadanu, zrea


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61460 by System at 2013-03-19 19:40:57 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61454 Sexmashine, :derplol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61461 by TVUnique (777) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:42:23 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61456 Adadanu, "... tu ? ..." - vorbesc cu prietena :)
#61457 Sexmashine, "... сваты ..." - +1, sesonul 5 a fost mult mai interesant după părerea mea!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61462 by AdadanuDesigner (₪ ø lll ·o.) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:42:56 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61461 TVUnique, "... sesonul 5 ..." - aşa'i de bun serialu' ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61463 by TVUnique (777) (0 mesaje) at 2013-03-19 19:51:13 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61420 Adadanu, "... aşa'i de bun serialu' ? ..." - primesc plăcere cînd privesc cu mama și sora :lol:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61464 by System at 2013-03-19 19:58:38 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61463 TVUnique, treb de uitat , tu cum azi ?


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61465 by SensationWhite (User) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:00:20 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
zdarow
caro4e mo kidanit una
aveț șeva leacuri (mai repede s uit di dînsa)?



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61466 by M!KE (Moderator pe forum | EDU Owner ⭕) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:01:05 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61453 TVOne, "... Zte Blade 3 ..." - este...

o colegă :troll:

#61465 SensationWhite, pur si simplu sa uiti!


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61467 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:01:46 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61465 SensationWhite, bratan sii cu tine care leacuri sa plinge pentru o fata :fuckthatbitch:

#61466 CreativeBoy, mish zdarow:)


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61468 by Mihai94MD (Родился, живу, еще не умер) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:02:08 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61465 SensationWhite, iesi ku patanii la o piva :troll:

P.S.: Salut la toti))


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61469 by SensationWhite (User) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:02:18 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61425 Sexmashine, ple, eu nu pling, nu pot s jioc fifa normal :D


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61470 by M!KE (Moderator pe forum | EDU Owner ⭕) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:02:24 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61467 Sexmashine, hey


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61471 by TVOne (Finul lui ) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:02:25 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61465 SensationWhite, "... aveț șeva leacuri (mai repede s uit di dînsa)? ..." - tîgări + alcool,doze ft mari pe zi :lol:




#61466 CreativeBoy, "... este... ..." - ceva păreri ?
vreau să trec pe el.


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61472 by System at 2013-03-19 20:02:57 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61465 SensationWhite,
:grin:
ÎnchideЗакрыть



Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61473 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:03:13 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61469 SensationWhite, uitete univer !

#61470 CreativeBoy, ce ma faci frate cum la tine ! o suta de ani nu am iesit afara sa ne mai vedem :derpsad:


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61474 by M!KE (Moderator pe forum | EDU Owner ⭕) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:03:14 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61471 TVOne, "... ceva păreri ?
vreau să trec pe el. ..." - nu merita... am vorbit si cu baieti care se pricep si au spus ca nu...

#61473 Sexmashine, "... , ce ma faci frate cum la tine ! o suta de ani nu am iesit afara sa ne mai vedem :derpsad: ..." - sunt ocupat ultimul timp...


Mesaj util ?   Da   0 puncte
#61475 by No1K (Man Utd Never Die |GGMU|) (0 mesaje) at 2013-03-19 20:04:08 (691 săptămâni în urmă) - [Link]Top
#61474 CreativeBoy, nici macar duminicaa pe o ora?


Mesaj util ?   Da   0 puncte

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 2450 2451 2452 2453 2454 2455 2456 2457 2458 2459 2460 2461 2462 2463 2464 2465 2466 2467 2468 ... 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395 10396 10397
<< Precedenta      Următoarea >>

Forum Index > Chat > Boys Community!


Navigare rapidă:


Comunitatea digitală din Moldova. Să adunăm și să organizăm conținutul autohton de pe întreg internet pe un singur site web.